Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

slm bende aranızda yeniyim benim adetler düzensiz doktora gittim genetik dedi saglık problemim yokmuş yani bebek sahibi olabilirmişim
ovulasyon günlerimi agrısından bilebiliyorum ama bu sefer o agrı gecmedi hala kasıklarımda ara ara hissediyorum 4 aydır korunmuyorum acaba bu agrıların hamilelikle bi ilgisi var mıdır?

o ağrılar adet ağrısı da olabilir cnm ama calışmaya devam et daha cok yeni başlamışsınız calışmalara inşallah hamiş kalacaksın cnm

merhaba kızlar ben bugün kan testi yapıracaktım ama nedensiz bir korkudan dolayı yaptıramadım.çünkü ilk defa adetim gecikti.hiç şaşmazdı gününü normalde.cumartesi olmam gerekiyodu ama olmadım.pazar günü test yaptım negatifti.pazartesi yaptım hafif silik çıktı ikinci çizgi.o kadar alıştırdım ki kendimi hamileliğe korkudan kan testide idrar testide yapamadım bugün.sanırım biraz cesarete ihtiyacım var.hamileyimdir dimi?

merhaba kızlar ben bugün kan testi yapıracaktım ama nedensiz bir korkudan dolayı yaptıramadım.çünkü ilk defa adetim gecikti.hiç şaşmazdı gününü normalde.cumartesi olmam gerekiyodu ama olmadım.pazar günü test yaptım negatifti.pazartesi yaptım hafif silik çıktı ikinci çizgi.o kadar alıştırdım ki kendimi hamileliğe korkudan kan testide idrar testide yapamadım bugün.sanırım biraz cesarete ihtiyacım var.hamileyimdir dimi?

Selamlar Güneş,

Güneşi biliyor musunuz ? Önce bizlerin üzerine doğmadan kendini ısıtırmış, kendine doğarmış ilk önce. Bunu şunun için diyorum. Siz öncelikle hamilemiyim sorusunu kafanızdan atarak evet ya ben hamileyim diyebilmelisiniz. Şunuda belirteyim kesinlikle iinci silik hafif çizik çıkıyor ise bence hamilesiniz. :) Lütfen cesaretinizi toplayım BETA HCG kan testi yaptrın ve sonucu bizimle paylaşın :)

Merhabalar değerli misafirimiz.

Evet malesef artık hamilelikler malesef zor olmaya başladı. Bunda, yediğimiz yiyeceklerin inanılmaz etkisi olduğunu düşünmekteyim. Sizin durumunuza birşey söyleyebilmek için emin olun ki daha çok erken. Umarız hamilesinizdir. Ama göğüslerde hassasiyet, nadiren mide bulantısı ve belde ağrı gibi durumunuz yok ise sadece gaz olayına bağlayarak hamilesiniz diyemiyoruz. Biraz daha beklemeniz gerekmekte. İlerleyen günlerde ayrıntıları yazarsanız tabiki size yardımcı olmak isteriz. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun.

Sevgiler.

merhaba canım ben aranıza yeni katıldım ve 9 aylık evliyim korunmayı bıraktığımız ay hemen hamile kaldım bukadar sitres yapma bebeğin beklemediğin anda gelicek göreceksin şuan 2aylık hamileyim belirtilerimi seninle paylaşmak istedim adetime 15gün kala belim çok ağrıyodu çok uyuyodum başım şiddetli şekilde ağrıyodu ağzında hiç tat olmuyo canın hiç birşey istemiyo

slmlar kafam cok karisik adetim 3 gün önce geldi ya gec gekirdi ama hepde zamaninda gelirdi tamda hamile kaldimi diye beklerken erken gelmesi bilmiyorum sizdede oldumu ve hala hamilemiyim dir diye düsünüyorum neooolllluuurr yardimm edin

slmlar kafam cok karisik adetim 3 gün önce geldi ya gec gekirdi ama hepde zamaninda gelirdi tamda hamile kaldimi diye beklerken erken gelmesi bilmiyorum sizdede oldumu ve hala hamilemiyim dir diye düsünüyorum neooolllluuurr yardimm edin

evet canım adete yakın ilişkiye girdiyseniz oluyo öle biz 4gün önce bırakıyoduk ilşkiyi şuanda 2aylık hamileyim:)üzülme

Geri