Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

merhabalar bn asya. ben alti aylik evliyim cocuk istyoruz bu on gundur cok goguslerim agriyor kasiklrimda ara ara sanci giriyo ama adett olucakmis gibiyimmm dort gune adet olmam gerek umrim olmamm bn ates olcme yontemini denedim bu ay deneyen vrmi cvp bk

sürtünme yoluyla ilişkiye girdik çok pişmanım ve ayrıldım bir daha asla böyle bir şey yapmam ama hamile miyim diye çok korkuyorum nolur yardımcı olun.5 kez adet oldum ama çok az eskisi gibi olmadım.8 kilo aldum o olaydan sonra ve ne zaman yemek yesem karnım davul gibi oluyor normalde hiç karnım çıkmazdı.gebelik testi yaptım negatif çıktı.annemle kan testi yaptırdık ama bu olay için değil tabi ki geçen sene bayılmıştım doktor kan değerlerime bakmak istedi normal çıktı içim rahatlamıştı.Şimdi internette araştrdım hamilelik her kan testinde belli olmazmış özel olarak belirmek gerekirmiş ben hamile miyim

7 kasmda başımdan üzücü bir olay geçti.. korkudan sürekli evde idrarla yapılan gebelik testleri yaptım sürekli negatif çıktı.. 19 kasım ve 16 aralıkta ksa süren sanırım adet gördüm ama çok ağrılıydı.. üstüne görme diye bir şey okudum ve ondan korktum,kasık ağrılarım geçmedi sanki karnım gn geçtikçe şişiyr gbi geliyor.. sonra 23 ve 28 aralıkta kanda beta hcg testi yaptırdım ilk test <1.20 mUI/ml negatf,ikinci testte <1.20mUI/ml çıktı sanırım gebe değilim ama şimdide dış gebelk dye bir şey okudum ve ondan korkuyorum olma ihtimalim var mı bilgi verrseniz sevinirim :((

ben ayın 12sinde çatlatma iğnesi yaptırdım. bu aralar sağ yumurtalığımın olduğu bölgeler ağrıyo,göğsümde şişme yok fakat uçları acıyo.şubatın 1de test yaptırcama ama çok merak ediyorum bu ağrılar neler bilenler varsa yardımcı olursa sevinirim...teşekkürler...

benim son adet tarihim 31 aralıktı eşim yanımda her zaman olmadığı için 12,13,14 aralıkta çalışma yapabildik bacaklarımda çok ağrı var ve karnım sabaha kadar duramadan ağrıdı kasıklarım batıyor acaba hamilemiyim bebeğimin olmasını çok istiyorum...

gögüslerimde şişme ve belirginleşme var belimin tek tarafı agrıyor akıntım var limon sarısı renkte

hamilemiyim

benim sorunum şu eşimle bebek istiyoruz bu ay normalde görmem gereken adet miktarının hem gün gün olarak hem miktar olarak çok azını gördüm bir haftadır belim ve ksaıklarım agrıyor hamile olabilirmiyim

mrblar. ben nişanlımla ilişkiye giriyorum bu ayda 4 kere girdik. birincisi prezervatifle oldu 1 saat sonra tekrar geri çekme yöntemiyle yaptık ama bu ilk ilişki adetim bittikten hemen o akşamı oldu yanı yumurtalama günü degildi. sonraki 3 ilişkidede prezervatifle girdik ama 3 gündür adet olamıyorum nedeni ne acaba hamilemiym yardım edn korkuyorm.

Geri