Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Merhaba;
ben erkek arkadaşımla 4-5 kez ilişkiye girdim ama hiç içime boşalma durumu olmadı. Ben fazlasıyla korkuyorum hamile kalırmıyım die. mide bulanması, kasıkların ağrıması gibi klasik belirtiler bende yok ama dahayeni diye başka belirtiler arıyorum.. Adetim 4gün gecikti. ben daha çok endişelenmeye başladım. karnımda her geçen gün büyüyor gibi. yada bilmiyorum bu benim kendi kuruntum mu.. bana yardımcı olun lütfen??

arkadaşlar ben bugün aranıza katıldım eşimle bu ay korunmadık en son 24 ocakta adet oldum 2 gündür kasık ağrısı ve göğüs ağrısı çekiorum göğüslerimde büyüme var ama daha adet olmama 12 gün var :(

burcu adetin gecikmiş eczaneden gebelik testi alıp yaparsan varsa çıkar zaten yoksa endişelenmezsin boşuna,belkide strestendir gecikmen.
bahar daha çok var adetine adet olacağın gün test yaparsın canım biraz daha sabır:)

Merhaba,
Ben yeni üyeyim.. Hamilelik belirtileri konusunda neredeyse tüm arkadaşların yazdıklarını okudum.. Ancak yine de kendiminkileri de yazmak ve sizlerden fikir almak istedim. Benim siklusum ortalama 28 gün. Her regl siklusunda +/- 2 gün gecikme ya da erken gelme durumu yaşayabiliyorum. Ama bunun dışında 29 senedir hiç ekstrem bir şey olmadı.
Geçen ay 27. günde (10 Ocak) regl oldum. Bu ay en erken 26. gün, en geç 29.gün regl olmayı bekliyordum. Açıkçası regl sancılarımda beklediğim günün (6 Şubat) iki gün öncesinde olmaya başladı ancak regl olmadım. Her gece sancı çektim, ama sadece beyaz bir akıntı geldi sabah. Ve sancılar durdu. İki gündürde ara ara göğüs ağrıları yaşıyorum. Göğüslerimde herhangi bir sertlik ya da uçlarında renk değişimi yok. Ama uçlarında ve genel olarak ara ara iğnelenme gibi ağrılar oluşuyor. Bazen üstüne bile yatamıyorum. Ama mesela şimdi yok.
Yorgunluk, mide yanması ve çok afedersiniz, ne yesem "geğirme" ile gaz çıkartıyorum.. (hiç alışık değilim bu duruma:S yazarken bile çekindim)
Böyle bir kaç küçük detay daha var ama mühim değil (tek gözde kirpik kırpışması, bazen bacakta ya da dizde kramp)
Ama öyle kasıklarda çok belirgin bir batma falan yaşamıyorum.. Sürekli bir batın ağrım da yok...
Ve regl olacağıma ilişkin hiçbir işaret de yok..
Fortel gebelik testi yaptım, negatifti.. Dün predictor ile tekrar denedim.. negatifti.. (test geçersiz gibi de duruyordu açıkçası.. control kısmı da silikti.. yok gibiydi hatta)
Ancak sürekli "Hamilesin" diye tarafıma seslenilen rüyalar görüyorum.. =)
Sizce bu tablo ile hamile olma durumum var mıdır?

Teşekkür ediyorum..

(Hamileysem eğer.. irili ufaklı tüm belirtileri ve tüm hamilelik takvimimi tekrar paylaşacağım ilgili topikte. Bu mesajım da referans olur)

benim son adet tarihim 31 aralıktı eşim yanımda her zaman olmadığı için 12,13,14 aralıkta çalışma yapabildik bacaklarımda çok ağrı var ve karnım sabaha kadar duramadan ağrıdı kasıklarım batıyor acaba hamilemiyim bebeğimin olmasını çok istiyorum...

benimde eşim yanımda yok o yüzden sadece bu ay yumurlama döneminde izin aldı bizde 1.2.3.4 şubatta çalışma yapabildik adetime 6 gün var umarım hamileyimdir

Merhaba,
Ben yeni üyeyim.. Hamilelik belirtileri konusunda neredeyse tüm arkadaşların yazdıklarını okudum.. Ancak yine de kendiminkileri de yazmak ve sizlerden fikir almak istedim. Benim siklusum ortalama 28 gün. Her regl siklusunda +/- 2 gün gecikme ya da erken gelme durumu yaşayabiliyorum. Ama bunun dışında 29 senedir hiç ekstrem bir şey olmadı.
Geçen ay 27. günde (10 Ocak) regl oldum. Bu ay en erken 26. gün, en geç 29.gün regl olmayı bekliyordum. Açıkçası regl sancılarımda beklediğim günün (6 Şubat) iki gün öncesinde olmaya başladı ancak regl olmadım. Her gece sancı çektim, ama sadece beyaz bir akıntı geldi sabah. Ve sancılar durdu. İki gündürde ara ara göğüs ağrıları yaşıyorum. Göğüslerimde herhangi bir sertlik ya da uçlarında renk değişimi yok. Ama uçlarında ve genel olarak ara ara iğnelenme gibi ağrılar oluşuyor. Bazen üstüne bile yatamıyorum. Ama mesela şimdi yok.
Yorgunluk, mide yanması ve çok afedersiniz, ne yesem "geğirme" ile gaz çıkartıyorum.. (hiç alışık değilim bu duruma:S yazarken bile çekindim)
Böyle bir kaç küçük detay daha var ama mühim değil (tek gözde kirpik kırpışması, bazen bacakta ya da dizde kramp)
Ama öyle kasıklarda çok belirgin bir batma falan yaşamıyorum.. Sürekli bir batın ağrım da yok...
Ve regl olacağıma ilişkin hiçbir işaret de yok..
Fortel gebelik testi yaptım, negatifti.. Dün predictor ile tekrar denedim.. negatifti.. (test geçersiz gibi de duruyordu açıkçası.. control kısmı da silikti.. yok gibiydi hatta)
Ancak sürekli "Hamilesin" diye tarafıma seslenilen rüyalar görüyorum.. =)
Sizce bu tablo ile hamile olma durumum var mıdır?

Teşekkür ediyorum..

(Hamileysem eğer.. irili ufaklı tüm belirtileri ve tüm hamilelik takvimimi tekrar paylaşacağım ilgili topikte. Bu mesajım da referans olur)

hoşgeldin aramıza.belirtilerin gebelik belirtisi olabilir..6 sı beklediğin adet tarihinse 3 gün geçmiş durumda ve eğer kan talili yaptırırsan sonucunu 1 saat içinde alabilirsin..iyi şanslar:)

Çok teşekkür ederim essenn,
Yarın inşallah kan tahlili yaptıracağım. Gebelik hissedilir diyorlar ya, ben hissedemiyorum.. bu nedenle de biraz bu soruyu sordum. tüm rüyaların ve belirtilerin aksine ben gebe olduğumu hissetmiyorum. Yarın kan testi değerlerimi paylaşırım inşallah. Her halükarda yine de yazacağım ki, tüm belirtilere rağmen gebe değilsem de bunlar faydalı olabilir, gebeysem de..
Dileyen herkese Allah inşallah en kısa zamanda hayırlı evladlar nasip etsin...

P.S. bir küçük bilgi daha; bugün bu konuyu halamla da görüştük. Bana enteresan bir şekilde bu ay reglimde gecikme olabileceğini söyledi. Sanırım rahim bazen kendini hazırlıyormuş gebeliğe.. Bu bilginin doğruluğu konusunda bir şey diyemem... Eski kadınların inançları sonuç olarak.
Yarın durumu paylaşırım tekrar, herkese iyi geceler dilerim.

herkese merhabalar.bende bir kaç gündür siteyi takip ediyordum ve dün üye oldum.burda olmakta ve vermiş olduğunuz bilgilerden çok memnunum ve çok faydalanıyorum.hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

bende adet düzenim doğrumu bilmiyorum ama son 3 adet tarihimi internette bir siteye girdiğimde bu ayki tahmini adet günüm11 veya 12 şubat diye çıkıyor.en son 14 ocakta regl olmuştum. ama bende ilk göğs uclarımda ağrı başladı,o kadar çok acıyorki dayanamıyorum ağrısına sütyen takmadan duramıyorum.çıkarttığım an sızlama ve ağrı şiddetini arttırıyor tişörtüm değdiğinde dayanamıyordum bu ağrılar çok erken başladı,burdaki yazılanları okuyunca göğsüme baktım göğüs ucumun rengi koyu kahverengi olmuştu.ayrıca göğüslerim normalde küçüktür ama şimdi eskisinin 1,5 katı oldu diyebilirim hem büyüdü hemde şişler.ondan sonra son 1 haftadır da inanılmaz karnımda gaz var,sürekli gaz çıkartmama rağmen karnım davul gibi bu şişkinlik beni çok rahatsız ediyor. ayrıca son 3 gecedir , gece yarısı aşırı terleme ile uyanıyorum sonrasında bu terle birlikte titreme üşüme başlıyor,vücudum sırılsıklam terli ama ben üşüyorum ve bununla beraber mide yanmamda cabası bu titremeyle yatakda duramazken gece midemden dolayı kalkıp birşeyler yemek zorunda kalıyorum ve birşeyler yiyince yanma ve ağrı geçiyor.ayrıca bu gece terleme ve titreme ile birlikte sol kasık herhalde bacakla gövdenin birleştiği yani tam karnımın yanına bşr ağrı girdi.yani bu gecem kabus gibiydi.gece 4 te uyandım bu ağrı,terleme,titreme ve mide yanmasıyla ve sabahı ettim bu sefer sabahda baş dönmesi ve bulantı yaşadım ev kokuyordu bütün pencereleri açtım havalandırdım.şuan bşraz daha iyi oldum.bulantım geçti çok şükür.ama bunlar adet öncesi belirtimi gebelik belirtisimi,hamile olan yada yaşayanlar bana yardımcı olabilirlermi,ne zaman test yapabilirim.tekrar çok teşekkür ediyorum.

Yarın inşallah kan tahlili yaptıracağım. Gebelik hissedilir diyorlar ya, ben hissedemiyorum.. bu nedenle de biraz bu soruyu sordum. tüm rüyaların ve belirtilerin aksine ben gebe olduğumu hissetmiyorum. Yarın kan testi değerlerimi paylaşırım inşallah. Her halükarda yine de yazacağım ki, tüm belirtilere rağmen gebe değilsem de bunlar faydalı olabilir, gebeysem de..
Dileyen herkese Allah inşallah en kısa zamanda hayırlı evladlar nasip etsin...

P.S. bir küçük bilgi daha; bugün bu konuyu halamla da görüştük. Bana enteresan bir şekilde bu ay reglimde gecikme olabileceğini söyledi. Sanırım rahim bazen kendini hazırlıyormuş gebeliğe.. Bu bilginin doğruluğu konusunda bir şey diyemem... Eski kadınların inançları sonuç olarak.

çok merak ediyorum kan tahlili sonucunu,inşallah rabbim senin için hayırlı olan ne ise onu nasip eder ve sana gönlündekini en hayırlı şekilde sunar.

Dileyen herkese Allah inşallah en kısa zamanda hayırlı evladlar nasip etsin..

rica ederim,inşallah güzel sonuçlarla dönersin:)

Geri