Hamilemiyim ? En erken hamilelik belirtisi

kesinilikle öyle olmalı .ama çocuk sahibi olmak isteyince herşeyden bi pay çıkarmak istiyorsun tabiki de dediğiniz gibi adet gecikmeden test yapmadan hiç birşey belli olmuyor .

Ben size hak veriyorum Anne olmak isteyen her kadının yaşadığı ve ikilemde kaldığı bir durum . Ama bazen durum hayal kırıklığı ile sonuçlandığından fazla üstelememek gerekiyor. Benim kız kardeşim 2 ay hamile olduğunu anlamadı adet düzensizliği vardı ve iki ay boyunca hiç bir gebelik belirtisi yaşamadı . Bir rahatsızlığı için doktora gitti doktor ilaç yazmadan önce gebelik testi önermiş o şekilde öğrendi gebe olduğunu . İnşallah sende o mutlu haberi alırsın canım

Ben size hak veriyorum Anne olmak isteyen her kadının yaşadığı ve ikilemde kaldığı bir durum . Ama bazen durum hayal kırıklığı ile sonuçlandığından fazla üstelememek gerekiyor. Benim kız kardeşim 2 ay hamile olduğunu anlamadı adet düzensizliği vardı ve iki ay boyunca hiç bir gebelik belirtisi yaşamadı . Bir rahatsızlığı için doktora gitti doktor ilaç yazmadan önce gebelik testi önermiş o şekilde öğrendi gebe olduğunu . İnşallah sende o mutlu haberi alırsın canım
aayyy inşaallah çok teşekkür ederim her zaman hayırlısını diliyorum tabiki herkes için isteyen herkese allah nasip etsin dilerim bende size müjdeyi veririm :)

adetime 12 gün var kasıklarımda ağrı var gögüslerimde çok şiş ve ağrıyor test yapsam hamile olup olamdığım anlaşılırmı

Geri