Hamilemiyim gebemiyim nasıl bilecem kızlar

• Konbuyu başlatan Merveeeeee12
H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Likapam' Alıntı:
O yüzden aranızdaki ilişki ciddiye binmeden istediklerini vermeyin erkek milleti güven olmaz hepsinin dilinde aynı şeyler ama hepsi sonuna kadar gitmez almak istediğini alana kadar
Ayrıldı mı senden nilay?

N

Nilaysssss

Üye
Üye
Hulya034' Alıntı:
Ben inandım bak kaç zaman oldu içimde korku bıraktı eminim kendisi cok ama cok mutludur.
Senin düşündüğünün on da bitini düşünmez kaç kişi girip çıkmıştır hayatına hatta

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Dün adetim gelmedi kahve lekelenmem başlafı. Bugün kanamam geldi. Karnım olması gerekenden çok daha şiş. Adetin ilk zamanı böyle olması normal mi? Taş gibi şu an karnım

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Dün adetim gelmedi kahve lekelenmem başlafı. Bugün kanamam geldi. Karnım olması gerekenden çok daha şiş. Adetin ilk zamanı böyle olması normal mi? Taş gibi şu an karnım
Bi de ben 28-30 günde bi adet olurken artık 25-26.günde adet oluyorum

N

Nilaysssss

Üye
Üye
Yani miktarı
Aysennnnj' Alıntı:
Nilay hanım adet giren birisi
nilay hanım adet giren birisi hamile olabilir mi ihtimal varmi
Yani miktarı az değilse ihtimal olmadığı söylemiyor ama aynı konudan bende emin olamıyorum aynı sıkıntıyı yaşıyorum çünkü

N

Nilaysssss

Üye
Üye
Hulya034' Alıntı:
Normal bundan baya bi zaman önce regl ağrısı ve sisliginden annem dalga geçiyordu hamile gibi duruyorsun diye karnımı tutarak penguen gibi yürüyordum yani ilk iki gün hep yaşıyorum bunu normal

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Nilaysssss' Alıntı:
Normal bundan baya bi zaman önce regl ağrısı ve sisliginden annem dalga geçiyordu hamile gibi duruyorsun diye karnımı tutarak penguen gibi yürüyordum yani ilk iki gün hep yaşıyorum bunu normal
Bende ağrı da yok artık o olaydan sonra

A

Aysennnnj

Forum Okuru
Likapam' Alıntı:
Hülya hamile değilsin
Adet oldum nasil oldu anlamadim dış gebelik olur mu bu bi test yaptim sadece pozitif ayaklarımın altı yanıyor surekli gebelik belirtilerde var

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Aysennnnj' Alıntı:
Adetim oldu ama hamileymişim, o belirtiler hamilelikmks nasil oldu ben soktayim, adet oldum ben 5 gun hemde çok cok
bu nasıl bir iş doktora görünün buraya yazacağınıza
Aysennnnj' Alıntı:
Adet oldum nasil oldu anlamadim dış gebelik olur mu bu bi test yaptim sadece pozitif ayaklarımın altı yanıyor surekli gebelik belirtilerde var
hem adet olup hem nasıl gebe olacaksın kardeşim doktora görünün acilen

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Aysennnnj' Alıntı:
Adetim oldu ama hamileymişim, o belirtiler hamilelikmks nasil oldu ben soktayim, adet oldum ben 5 gun hemde çok cok
Nasıl ya????? Kaç kere adet oldun ilişkiden sonra

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
Ç Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 7
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
N Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
SadmiN Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4
K Hamilemiyim Sorular Cevaplar 2
SadmiN Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1