Hamilemiyim gebemiyim nasıl bilecem kızlar

kandan ziyade siz ağrısından duramazdınız dış gebelik herkeste kolayca oluşabilecek bir durum değil çok ağrı olurdu dayanamazdınız büyük ihtimalle zaten regl olmuşsunuz.
Arefe ve tatile girileck oldugu icin hic bir hastanede gidemiyorum muayene icin , bu kanama dış gebelik kanaması olsaydı durdurmazdı beni ağrı degil mi çok korkmaya başladım ben lütfen bi yardımcı olun , sağ tarafımda ağrı hissediyor gbiyim ara ara

Arefe ve tatile girileck oldugu icin hic bir hastanede gidemiyorum muayene icin , bu kanama dış gebelik kanaması olsaydı durdurmazdı beni ağrı degil mi çok korkmaya başladım ben lütfen bi yardımcı olun , sağ tarafımda ağrı hissediyor gbiyim ara ara
Cok ağrı olursa acile gidin evet ağrı çok olurdu adet kanaması gibi değil de durup durup devam eden bir kanama olurdu

Cok ağrı olursa acile gidin evet ağrı çok olurdu adet kanaması gibi değil de durup durup devam eden bir kanama olurdu
Bitti kanama olmuyor artik , ne bu ben artik anlamadim uyluk kemiğinin oldugi yere ne ağrı giriyor birde sağ kasigima hafiften bayılma hissi gibi geliyor kist baskı yapar mi böyle, birde ben ultrasona grdim karından, vajinal ultrasonla karından olanın farkı olur mu karından göremeyip alltaan daha mi net görünür hic girmedim de

Biliyorum bebişim istemeyecegini ama benim midem hassas değildir bir anda durduk yere midem bulandı geçti aradan iki hafta snra diğer şikayetler başladı ve ben hayatımda cok şey atlattım üzüldüm hiç biri regl düzenimi bozmadı bu sefer kanama miktarı bile değişti... Ama düşünüyorum yapacak hiç bir şeyim yok olsa bile ve psikolojimi en çok yıpratan hayatımda olan kişiye bu korkumu söyledikten sonra bi daha hiç bi yerden ulaşamadım ailesinden gorustuklerim var ona rağmen söylemedim bile... Artık düşünmek istemiyorum hele şu an senin durumda olsam havalara uçarım
İlişki yaşadıktan sonra ortadan kaybolmuş adam değilmiş demekki böyleleri için kendinizi mahvetmeyin sonunu görüyoruz

İlişki yaşadıktan sonra ortadan kaybolmuş adam değilmiş demekki böyleleri için kendinizi mahvetmeyin sonunu görüyoruz
Orası öyle tabiki ama bunu da bilemiyoruz ki ne yazık ki. Daha önce de aramızda bu tarz şeyler oldu ve kendisi doğuluydu sözde o kadar dürüst o kadar önemserdi ki böyle şeyleri ama söyleyene kadarmış demek ki

Geri