Hamilemiyim gebemiyim nasıl bilecem kızlar

Adetim oldu ama hamileymişim, o belirtiler hamilelikmks nasil oldu ben soktayim, adet oldum ben 5 gun hemde çok cok
bu nasıl bir iş doktora görünün buraya yazacağınıza
Adet oldum nasil oldu anlamadim dış gebelik olur mu bu bi test yaptim sadece pozitif ayaklarımın altı yanıyor surekli gebelik belirtilerde var
hem adet olup hem nasıl gebe olacaksın kardeşim doktora görünün acilen

Abla bu duruma ne diyosun
Geçen ay 11 temmuzda adet oldum ben 18 inde beraber olduk, ben o sıra hamile kalmışım nasil oldu anlamadim 26 sında simsiyah geldi adet snra kıpkırmızı ve simsicakti canlı kırmızıydı ama ağrımda olmadi normalde olurdu adetinden once mide krampları geçirdim, ağrıdı surekli ayaklarımın altı yandı halada aynı ben hiç hamilelikten şüphelenmedim adet oldum diye surekli hastane hastane gezdm midemdeki ağrıya, 26 sında tam gününde adet oldum adetim 5 gun sürdü 7.gun başladı kramplar göğüs sızısı alıntı falan bugün test pozitif, hastaneye gtmedim daha sağ kasigima ağrı var dış gebelikte korkuyorum yarın gideceğim

Geçen ay 11 temmuzda adet oldum ben 18 inde beraber olduk, ben o sıra hamile kalmışım nasil oldu anlamadim 26 sında simsiyah geldi adet snra kıpkırmızı ve simsicakti canlı kırmızıydı ama ağrımda olmadi normalde olurdu adetinden once mide krampları geçirdim, ağrıdı surekli ayaklarımın altı yandı halada aynı ben hiç hamilelikten şüphelenmedim adet oldum diye surekli hastane hastane gezdm midemdeki ağrıya, 26 sında tam gününde adet oldum adetim 5 gun sürdü 7.gun başladı kramplar göğüs sızısı alıntı falan bugün test pozitif, hastaneye gtmedim daha sağ kasigima ağrı var dış gebelikte korkuyorum yarın gideceğim
İyide siz 18 de birlikte oluyorsunuz 26 sında adet oluyorsunuz bu zaten üstüne görme gibi birsey olmuş bu adet degil yani o yüzden doktora gidip muayne olun lütfen

Geri