Hamilemiyim hamile değilmiyim bilmiyorum ?

B

btlcnk

Forum Okuru
Hamilemiyim hamile değilmiyim bilmiyorum ?
merhaba hamilelikle ilgili bir kaç sorum olucak sizlere bugün adet günümün ilk günü fakat olmadım henüz kendimde acayip şeyler sezinliyorum mesela ara ara migdem bulanıyo başım dönüyo gögüslerimde şişkinlik ve uçlarında renk değişimi oldu birde ucunda küçük küçük kabarcıklar bir kere dış gebelik yaşamıştım ve aynısı olmuştu şimdi acaba hamilemiyim diye tekrar düşünüyorum sizce olabilirmi reglim normalde bir hafta önceseinden belli ederşdi kendini kasık agrısıyla fakat şuanki agrı başka bişey çok tatlı ve arar olan bir kramp sancı kısa süren bir agrı ne yapmalıyım kan testi yaptırdıgımda sonuç alabilirmiyim erken gebelik testi aldım yaptım fakat çıkmadı kan testi işe yararmı cvplarsanız çok sevinirim..

Merhaba,

Öncelikle belirteyimki olasılıklı yorum yapmamız sizin için çözüm olmaz. Mensiniz de gecikme olursa test yapın.Belirtileriniz de psikolojik. Çünkü gebelikte belirtiler gebeliğin 4-5. haftası başlar. Gögüsünüzde ki kabrcıklar da her bayanda olan bir şey gebelikle ilgisi yok. Bu kadar erken de gögüsün form değiştirmesi mümkün değil.. HCG testini 2 gün sonra yapın net sonucu alırsınız..

Merhaba benim de adet dönemimden bir hafta önce kadar sancılı ağrılarım olurdu ince ince ama bu ay sadece bir tarafta batmalar var ve adetime iki gün kaldı.Dün ise kıvamlı şeffaf bir akıntı geldi iki gün kala böyle akıntım da olmazdı. Herhangi bir test yapmadım hamile olabilir miyim sizce biz de eşimle 6 aydır istiyoruz.

Merhaba, belirtilere dayanarak gebelik teşhisinin yapılmasının yanlış ve yanıltıcı olduğunu benzer sorularda belirtiyoruz. Adet öncesi septomlarla gebelik belirtileri ortak özellikler taşıyabiliyor Bu nedenle gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz. Beklenen döneminiz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapabilirsiniz.

Geri