Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

D

Denizzzz1297

Forum Okuru
Merhaba, ilişki sonrası sarımsı lekelenme enfeksiyon belirtisidir. Gördüğünüz lekelenme de adet başlangıcıdır.
Gördüğüm akıntıdan sonra normal adet kanaması başlamaz ise test yapmalı mıyım ?
Teşekkürler

Btl1234

Yeni Üye
Üye
S.a hanımlar bayadir takip ediyorum bu siteyi en sonunda üye oliyim dedim bende. umut oluyosunuz cevap veren herkese tesekurler. Adetim 3 gun gecikti ara ara adet olcakmisim gibi karın ve kasık ağrılarım oluyor göğüslerimde hafif hassaslaştı az da akıntım var Sizcede olabilirmi? 9 aydır deniyoruz. Cevaplarınızı bekliyorum. Herkese hayırlı ramazanlar. Allahım isteyen Herkese versin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Gizli45

Yeni Üye
Üye
Doğum kontrol hapı düzensiz alınırsa gebe kalınabilir. İlk birlikteliğinizde koruma yöntemi yok ama ejakülasyonda gerçeklememiş. Düşük ihtimalde olsa zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. Gecikmenizin nedeni ilacı düzensiz kullanmanız olabilir ama yinede tedbiren gebelik testi yapın.
Meraba bisey sorcaktim bi iliski yasadim icine bosaldi hemen ertesi gun hapi ictim ne kadar faydali olur

T

Turkuazzzz

Forum Okuru
Merhaba geçen hafta erkek arkadaşımla ilişkşye girdik ve adetimin son günüydü yani şöyle sabah bitti ve akşam ilişkiye girdik. Erkek arkadaşım boşalmanın içime olduğunu söyledi. Acaba hamile olabilir miyim ? Bir hafta içinde gebelik testi yapsam doğru sonuç alır mıyım ? Mide bulantım ve yeşilimsi akıntım var nolur yardım edin ?

T

Turkuazzzz

Forum Okuru
Bir hafta içinde belirtiler nelerdir? Adetimin son günğ ilişkiye girdik ve içime boşaldı test yapsam doğrı sonucu alır mıyım ?

K

Kuzey123456

Forum Okuru
Merhabalar bir şey danışmak istiyorum. Her ilişkiye girdiğimde ilişki esnasında veya sonrasında az da olsa kan gelmekte (bir- iki damla) daha sonra ilişkiden sonra sarımsı, pembemsi bulanık bir akıntım olmakta bunun ilişki esnasında zorlamayla bir alakası var mıdır yoksa başka bir durum mudur, teşekkür ederim.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhabalar bir şey danışmak istiyorum. Her ilişkiye girdiğimde ilişki esnasında veya sonrasında az da olsa kan gelmekte (bir- iki damla) daha sonra ilişkiden sonra sarımsı, pembemsi bulanık bir akıntım olmakta bunun ilişki esnasında zorlamayla bir alakası var mıdır yoksa başka bir durum mudur, teşekkür ederim.
Merhaba sorunuza çok ayrıntılı yanıt vermek gerekiyor. Bu nedenler detaylı bilgi için linkimizi ziyaret etmenizi öneriyorum.

İlişki sonrası kanama neden olur ?

A

asli 3407

Forum Okuru
iyi gunler ben mayis 19nda adet oldum yumurtlama gununun 2 gun gectikten snra esim icime bosaldi ve bugn 20 haziran 19nda hasta olmam gerekirken hasta olmadm tam 15 gun oldu norml gebelik testi aldm negaitf cikti smdi de erken gebelik testi aldm bunda da bsy cikmazsa 22snde doktora gtcm sizce testi sabah mi yapamayi deneym

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, gebelik testiniz negatif çıkmış bu durumda ya gebe değilsiniz yada geç döllenme söz konusu olabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise gebelik testini tekrar yapın. Hekime görünmenizde durumunuz hakkın da net bilgi verecektir.

Ö

Öyküercannn

Forum Okuru
Merhaba eşimle regl tarıhımden 8 gun önce birlikte olduk ve korunmadık.regl olmam gerekırken olmadım tabı şöyle bir durumda var genelde 28 günde bir olsamda bazen 30 bazen 27 günde bir olduğumda oluyor hava değişimi ve stresle alakalı.goguslerımde belirgin bir ağrı yok regl olacagım zaman ki gibi hamıle olma ıhtımalım var mı ve bunu anlamam ıcın test yapsam anlaşılır mı 7 hazıranda bırlıkte olduk.

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba , son adet tarihinizi yazmamısşsınız. Korunmasız her birliktelik gebe kalma açısından risktir ve her dönem gebe kalınabilir. Şayet döneminizde gecikme varsa gebelik testi yağın. Henüz gecikme yoksa döneminizde gecikme olmasını bekleyin.

H

Hayal gözlüm

Forum Okuru
Merhaba, ilişki sonrası sarımsı lekelenme enfeksiyon belirtisidir. Gördüğünüz lekelenme de adet başlangıcıdır.
Merhaba benim adetime 10 gün var 2 gündür kaldıklarında batma ve sabah bulantim var gecen ay zaten adetim 9 gün sürmüştü normalde 7 gün sürer göğüs uclarimda dokununca açıyor ve sistiler sizce hamilemiyim
Gördüğüm akıntıdan sonra normal adet kanaması başlamaz ise test yapmalı mıyım ?
Teşekkürler

H

Hayal gözlüm

Forum Okuru
Merhaba benim adetime 10 gün var 2 gündür kasiklarımda batma ve sabah bulantim var gecen ay zaten adetim 9 gün sürmüştü normalde 7 gün sürer göğüs uclarimda dokununca açıyor ve sistiler sizce hamilemiyim

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Adete 10 gün kala gebelik belirtisi yaşamanız mümkün değil. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlar. Septomlarınız başka tıbbi koşullardan kaynaklı yada psikolojik..

Meleqimmmays

Üye
Üye
Merhaba bugün adetimin basından beri 14.gün klomen kullandım bu ay ve bugün saat 11 gibi bi kasık agrım basladı halen devam ediyor oturunca biraz rahatlıyor ama hareket ederken kalkarken yürürken falan sanki kasıklarım yerinden oynuyor tuvalete gittiğim de sanki kasıklarım düşecek gibi bi baska hissediyorum sulu beyaz akıntı var kötü deqil ama hafif kokulu acaba yumurtluyor olabilir miyim.

İ

İsimsiz kadın

Forum Okuru
Merhaba! Son adet tarıhım geçen ayın 7sınde btti duzensız adet donemlerım wardı her 15 yada 20gune bı oluyordum degısıyor aşırı şiştim belım karnım agrıyor we daha adet olmadım geçen aya göre suan adetlı olmam lazımdı hala olmadım belim karnım agrıyor sancı Gürer gbı adet sancısı gbı ama çok şişkin hıssedıyorum sizce hamilemıyım test yapmaya korkuyorum ya olumsuz çıkarsa:/