Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

hamile olduğumdan şüpheleniyorum adetime 7 gün var ne zaman tes yapayım

Merhaba,beklenen adet döneminizde en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa gebelik testi yapabilirsiniz.
Merhaba,beklenen adet döneminizde en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa gebelik testi yapabilirsiniz.
Merhaba 2 buçuk aylık bebeğim var emziriyorum 11 nisanda adet oldum 5 gün sürdü 27 nisanda adet oldum ama sadece 1 gün sürdü adet mi yerleşme kanamasimi anlayamadım test yaptım negatif çıktı yani tekrar test yapmalimiyim hamile olabilir miyim eşim geri çekilerek korunuyor normalde adetim 27 gün sürerdi ama doğumdan sonra ılk adet oldum düzensizlik olur mu beklemeli miyim yardımcı olun lütfen

Merhaba 2 buçuk aylık bebeğim var ve emziriyorum doğumdan sonra 11 nisanda ilk adetimi oldum 5 gün sürdü 27 nisanda tekrar adet oldum 1 gün sürdü ama adet miydi yerleşme kanaması miydi bilmiyorum eşim geri çekilerek korundu test yaptım negatif çıktı normal de adetim 27 gün sürerdi doğumdan sonra düzensizlik olur mu bilmiyorum eskiye göre adetim gecikmiş oldu yada bi günlük kanamayi adet saymalimiyim tekrar test yapmalı miyim beklemelimiyim yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba, bebeğinizi düzenli ve sık emziriyorsanız 6 aya kadar gebe kalmazsınız . Doğum sonrası adet döngüsü değişebilir.Doğum sonrası hekim kontrolünden geçmediyseniz mutlaka görünün. Doğumdan sonra genellikle adetler 45-60 gün civarında başlamaktadır. Ama kişiye göre bu adet düzeni 6 aya kadar da sürebilir. Normalde emziren anneler 4 ila 6 ay arasında adet görmez.

Merhaba, bebeğinizi düzenli ve sık emziriyorsanız 6 aya kadar gebe kalmazsınız . Doğum sonrası adet döngüsü değişebilir.Doğum sonrası hekim kontrolünden geçmediyseniz mutlaka görünün. Doğumdan sonra genellikle adetler 45-60 gün civarında başlamaktadır. Ama kişiye göre bu adet düzeni 6 aya kadar da sürebilir. Normalde emziren anneler 4 ila 6 ay arasında adet görmez.[/QUO ben test yaptım ama negatif çıktı kan testinde .5çıkmıştı sizde erken mi yaptım bugün adet olmam gerekiyor du ama olmadım

Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz ben 2 yıllık evliyim ve polikistik hastasiyim doktorum klomen ilaç verdi 5 gün kullandım sonra yumurtam yeterli büyüklüğe ulaştığı için çatlama iğnesi vurdu göbekten öğlen 1 gibi vurdu gece 1 gibi esimle ilişkiye girdik ertesi sabahta girdik şimdi ise sağ kasığımda batma kramp tarzı bi ağrı ve karnım da şişlik var sebebi nedir bilen varmı

Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz ben 2 yıllık evliyim ve polikistik hastasiyim doktorum klomen ilaç verdi 5 gün kullandım sonra yumurtam yeterli büyüklüğe ulaştığı için çatlama iğnesi vurdu göbekten öğlen 1 gibi vurdu gece 1 gibi esimle ilişkiye girdik ertesi sabahta girdik şimdi ise sağ kasığımda batma kramp tarzı bi ağrı ve karnım da şişlik var sebebi nedir bilen varmı

Merhaba, sebebi kulllandığınız ilaçlar. Durum normal yani endişelenmeyin. Çatlatma iğnesi sonrası karında şişlik,gögüslerde hassasiyet, karında kasıkta kramp, vajinal akıntıda artış gibi septomlar görülebilir.

Geri