Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

Merhaba ben 2 gün öne test yaptım ikinci çizgi bulanık çıktı bu ne demek

Gebelik testin de ikinci çizginin silik çıkması buharlaşma, testin erken yapılması, test yapmadan önce sıvı alımı,yetersiz hcg salımı gibi durumlar dan kaynaklanabilir. Böyle bir durum da testi yinelemenizi öneriyorum. Ayrıca aşağıda yer alan konu linkinin son sayfasın da sorunuza dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması ne anlama geliyor?

selam adetime 11 gün var gögüslerim çok sızlıyor belimde ağrı var burnumda tıkanıklık birde gögüslerimde damarlar çıktı acaba gebelik testi yapsam şimdi çıkarmı teşekkürler

Merhaba, henüz adetinize çok var. Bu kadar erken bir dönemde gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Adet döneminizde gecikme söz konusu olursa o zaman gebelik testi yapabilirsiniz. Gögüs ağrısı şişmesi sadece gebelikten dolayı olmaz. Tükettiğiniz besinler ilaçlar gögüslerin hassaslaşmasına neden olabilir.

Selam bn nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Adetim 10 gün gecikti 2 kez hamilelik testi yaptım negatif cıktı kasıklarımda agrı var hamile olmabilrmiyim

Selam bn nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Adetim 10 gün gecikti 2 kez hamilelik testi yaptım negatif cıktı kasıklarımda agrı var hamile olmabilrmiyim

Merhaba her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Yaptığınız testlerde gebe olmadığınızı gösteriyor. Adet gecikmeniz için bir kadın doğum uzmanına görünün.

Yardımcı olun lütfen,adetim 20 martta geldi adetimin son gününde biraz kanamam devam ederken nişanlımla ilişkiye girdim sonraki gün kanamam devam etti normalde bitmesi gerekiyordu takvime baktığımda 3 gün gecikmiş görünüyor suanki tarihe baktığımda ve hala adetim gelmedi sizce hamile miyim??

Yardımcı olun lütfen,adetim 20 martta geldi adetimin son gününde biraz kanamam devam ederken nişanlımla ilişkiye girdim sonraki gün kanamam devam etti normalde bitmesi gerekiyordu takvime baktığımda 3 gün gecikmiş görünüyor suanki tarihe baktığımda ve hala adetim gelmedi sizce hamile miyim??

Selamlar Buse03, Hamile kalma ihtimaliniz yok adet kanaması devam ederken yapılan birliktelikte sperm neyi dölleyip hamile bırakacak ki sizi. Rahat olun lütfen hamile değilsiniz. Stres yapmışsınız adet olacaksınız. Sevgiler.

Geri