Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

Yardımcı olun lütfen,adetim 20 martta geldi adetimin son gününde biraz kanamam devam ederken nişanlımla ilişkiye girdim sonraki gün kanamam devam etti normalde bitmesi gerekiyordu takvime baktığımda 3 gün gecikmiş görünüyor suanki tarihe baktığımda ve hala adetim gelmedi sizce hamile miyim??

Her dönem gebe kalmak mümkündür ,adet dönemin de bile. Bu nedenle cinsel yönden aktifseniz uygun bir doğum kontrol yöntemi ile korunmanızı tavsiye ediyoruz. Gecikmeniz içinde gebelik testi yapınız

Her dönem gebe kalmak mümkündür ,adet dönemin de bile. Bu nedenle cinsel yönden aktifseniz uygun bir doğum kontrol yöntemi ile korunmanızı tavsiye ediyoruz. Gecikmeniz içinde gebelik testi yapınız
Şuan belirtileri falan göremiyorum göğsümde şişlik ağrıma vs.bu belirtiler hamileliğin ilk haftasında da kendini gösterir mi ?

Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. + Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyorum çünkü adet öncesi septomlarla benzerlik göstermekte. En mantıklı ve doğru yaklaşım gebelik testi yapmak.

Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. + Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyorum çünkü adet öncesi septomlarla benzerlik göstermekte. En mantıklı ve doğru yaklaşım gebelik testi yapmak.
Peki evde bir kaç yöntem varmış internette okudum onların doğruluğu yüzde kaçtır sizce ?

27 martin sabahında biten adetim şuan ki tarihe göre adetim kaç gün gecikmiş oluyor net tarih söyleyebilir misiniz adetim 25 27 gün sonra gelmeye başlar ??

Geri