Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

İyi akşamlar ben 5 aylık evliyim bebeğim olsun istiyorum. Adetime 12 gün var ama gögüslerim acayip şişti karnım ağrıyor ve midem bulanıyor sabah test yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim?

İyi akşamlar ben 5 aylık evliyim bebeğim olsun istiyorum. Adetime 12 gün var ama gögüslerim acayip şişti karnım ağrıyor ve midem bulanıyor sabah test yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim?

Merhaba, belirtileriniz psikolojik bu kadar erken dönemde ayrıca gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlıyor. Gebelik testide adete 1-2 gün kala yada adette gecikme olunca yapılır.Beklenen adetinizde gecikme olursa testi tekrar yaparsınız..

gebeliğin bütün belirtileri var adetimde geçti test yaptım negatif çıktı bugün 5. testim sizce hamilelik testte çıkmayabilirmi

Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı dğeildir. Stres,hormonal problemler,rahim kaynaklı sorun vs gibi nedenler gecikmeye neden olabilir. Test sonuçlarınız gebe olmadığınızı gösteriyor bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

Geri