Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

Merhaba , son adet tarihinizi yazmamısşsınız. Korunmasız her birliktelik gebe kalma açısından risktir ve her dönem gebe kalınabilir. Şayet döneminizde gecikme varsa gebelik testi yağın. Henüz gecikme yoksa döneminizde gecikme olmasını bekleyin.

Merhaba, ilişki sonrası sarımsı lekelenme enfeksiyon belirtisidir. Gördüğünüz lekelenme de adet başlangıcıdır.
Merhaba benim adetime 10 gün var 2 gündür kaldıklarında batma ve sabah bulantim var gecen ay zaten adetim 9 gün sürmüştü normalde 7 gün sürer göğüs uclarimda dokununca açıyor ve sistiler sizce hamilemiyim
Gördüğüm akıntıdan sonra normal adet kanaması başlamaz ise test yapmalı mıyım ?
Teşekkürler

Merhaba, ilişki sonrası sarımsı lekelenme enfeksiyon belirtisidir. Gördüğünüz lekelenme de adet başlangıcıdır.
Merhaba benim adetime 10 gün var 2 gündür kasiklarımda batma ve sabah bulantim var gecen ay zaten adetim 9 gün sürmüştü normalde 7 gün sürer göğüs uclarimda dokununca açıyor ve sistiler sizce hamilemiyim

Adete 10 gün kala gebelik belirtisi yaşamanız mümkün değil. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlar. Septomlarınız başka tıbbi koşullardan kaynaklı yada psikolojik..

Merhaba bugün adetimin basından beri 14.gün klomen kullandım bu ay ve bugün saat 11 gibi bi kasık agrım basladı halen devam ediyor oturunca biraz rahatlıyor ama hareket ederken kalkarken yürürken falan sanki kasıklarım yerinden oynuyor tuvalete gittiğim de sanki kasıklarım düşecek gibi bi baska hissediyorum sulu beyaz akıntı var kötü deqil ama hafif kokulu acaba yumurtluyor olabilir miyim.

Merhaba! Son adet tarıhım geçen ayın 7sınde btti duzensız adet donemlerım wardı her 15 yada 20gune bı oluyordum degısıyor aşırı şiştim belım karnım agrıyor we daha adet olmadım geçen aya göre suan adetlı olmam lazımdı hala olmadım belim karnım agrıyor sancı Gürer gbı adet sancısı gbı ama çok şişkin hıssedıyorum sizce hamilemıyım test yapmaya korkuyorum ya olumsuz çıkarsa:/

Merhaba! Son adet tarıhım geçen ayın 7sınde btti duzensız adet donemlerım wardı her 15 yada 20gune bı oluyordum degısıyor aşırı şiştim belım karnım agrıyor we daha adet olmadım geçen aya göre suan adetlı olmam lazımdı hala olmadım belim karnım agrıyor sancı Gürer gbı adet sancısı gbı ama çok şişkin hıssedıyorum sizce hamilemıyım test yapmaya korkuyorum ya olumsuz çıkarsa:/

Merhaba, düzensiz dönemlere sahip olduğunuzu belirtmişsiniz. Dolaysıyla test yapmadan gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. En kısa zamanda gebelik testi yapın kuşkunuzu giderin..

ayın birinde ilişkiye girdim sekizinde adet olmam gerekirken olmadım test yaptım evde iki tane negatif çıktı hamilelik olaslığım varmıdır

Şüpheli ilişki sonrası adet gecikmesi yaşamış, akabinde test yapmışsınız ve sonuç negatif bu durum da gebelik söz konusu değil.Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir kaç koşul gecikmeye neden olabilir. Adet gecikmesi için , Bir kadın doğum uzmanına görünün..

Merhabalar bir sorum olacak hocam benim adetim 25 hazırlan ve daha 5gün var agrıyla gittim doktora ve beta yaptılar sadece 2 cikti ve doktorum doktorum ultrason la baktı ve rahim duvarın kalınlaşmış 10 olmuş hamile olabılırsın bekle dedi sizce hamilemiyim ara ar agrım oluyor sadece

Geri