Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Test sonucunuz pozitif emin olmak için hcg testi yapmanızı öneriyorum.

gebelik testim silik çıkmıştı 4 gün gecikti adetim bugün kanda gebelik tetsi yaptırdım 45.71 çıktı hamilemiyim

Hcg değerine göre hamilesiniz. Fakat tek değerle gebelik teşhisi yapılmaz. Hekim kontrolünde olun. Hekim gebe olup olmadığınızı onaylamak için düzenli aralıklarla hcg testi önerecektir.

ilk hamilelik belirtileri , 1 haftalık hamilelik nasıl anlaşılır ,
hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli olur
hamilelik belirtileri akıntı
hamilelik belirtileri kasık ağrısı
hamilelik belirtileri yerleşme kanaması
erken hamilelik belirtileri
en erken hamilelik belirtileri ne zaman ortaya çıkar

Bu sorular kafamda her zaman vardı ve internette bunlarla ilgili çok yazı okudum .Ama en detaylı bilgileri Melekler Mekanı sayesinde öğrenmiş oldum. Şimdi hamileyim .Allah dileyen herkese versin. Bu faydaları bilgiler içinde teşekkürler Melekler mekanı

Bir hafta önce cinsel ilişkiye girdim ilişkiye girmeden bi kaç gün önce adet olmuştum şimdi ise küçük tuvaletimi yaparken yanma hissediyorum ve çok sık tuvalete çıkıyorum hamile olabilir miyim

Tek bir belirtiden yola çıkıp gebesiniz veya gebe değilsiniz diyemeyiz. İdrar yolunda yanma gebelik kaynaklı olduğu gibi başka koşullardan da kaynaklanmaktadır. Adetiniz de gecikme olursa test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma ihtimaliniz düşük. Semptomlarınız psikolojik. Gebelik belirtileri gebeliğin 4. Haftasından itibaren başlar. Adetinizde gecikme olursa tedbiren test yapın
iyi günler benimde adetin bugün 9 gündür olml üzere gecikme var bugün test yaptım iki çizgide çıktı hamileyim degilmi bide tansiyonum düşmüş basım donuyor

Merhaba, test sonucuna göre hamilesiniz fakat emin olmak için bir kadın doğum uzmanına görünün. Hekim hcg testi yapmanızı isteyecek . Çıkan sonuç ve muayene durumunuz hakkında bilgi verecektir..

Selam adetim iki gün geçti midem bulanıyor ara ara kasik ağrım var göğüslerm de çok agriyo sizce hamileliğim

Merhaba, septomlarınız gebelik lehine görünüyor yarın gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca menstrüasyon gecikmesi sadece gebelik kaynaklı olmayabilir, bir kaç koşulda gecikmeye neden olabilir.

Geri