Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

İçime boşalma yaşanmadı bakireyim fakat 15inde olması gereken hastalığım ayın 10 bunda olsun ve yaklaşık 2 gün sürdü gayet kırmızı ve yoğundu sizce implantasyon kanaması mı? ben olayın yaşandığı günden itibaren sürekli mide bulantısı ve karın ağrısı çektim sizce bu psikolojik mi?

İçime boşalma yaşanmadı bakireyim fakat 15inde olması gereken hastalığım ayın 10 bunda olsun ve yaklaşık 2 gün sürdü gayet kırmızı ve yoğundu sizce implantasyon kanaması mı? ben olayın yaşandığı günden itibaren sürekli mide bulantısı ve karın ağrısı çektim sizce bu psikolojik mi?

Yok devenin bale papucu :D:D dert etmene gerek yok yerleşme kanaması değil ve hamile değilsin. Bu yaşadıkların tamamen psikolojik :p

Şakacı bi şekilde cevap vermişsiniz teşekkür ediyorum :) fakat eli birazda olsa vajinaya deyse veyahut bacaklarımız çarpışsak sorun olmaz değil mi? Ayrıca cidden sürekli kendimde bu olayın yaşandığı günden beri belirtiler yaşıyorum halbuki Zayıflıyor um ama bana kilo alıyormuş um gibi geliyor ilk günden böyle şeyler yaşanır mı?

Cinsel ilişkinin ilk gününden beri yaşadığınız belirtiler psikolojik. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. Ayrıca regl kanamasının 2 gün sürmesi normaldir. Çok fazla stres yaptığınız için kanama miktarınız etkilenebilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın.

Cinsel ilişkinin ilk gününden beri yaşadığınız belirtiler psikolojik. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. Ayrıca regl kanamasının 2 gün sürmesi normaldir. Çok fazla stres yaptığınız için kanama miktarınız etkilenebilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın.
Kusura bakmayın bir şey daha soracağım hastalığım biteli 2 gün oldu ama bugün kahverengi kırmızı puhtılı smüksü uzun bi yapı geldi bu ne kanaması? İmplantasyon kanaması olma ihtimali var mıdır 2 gün reglim düzenliydi

selam adetime 11 gün var gögüslerim çok sızlıyor belimde ağrı var burnumda tıkanıklık birde gögüslerimde damarlar çıktı acaba gebelik testi yapsam şimdi çıkarmı teşekkürler

Merhaba, adet döneminize daha zaman var. Bu kadar erken bir dönemde gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Döneminizde gecikme söz konusu olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenirsiniz.. Gögüs ağrısı şişmesi sadece gebelikten dolayı olmaz. Tükettiğiniz besinler ilaçlar gögüslerin hassaslaşmasına neden olabilir.

Geri