Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

teşekkür ederim ablacım sen olmasan kimse cevap vermiyor.
o zaman şöyle diyelim adetlerimi her ay oluyorum+doktor kist için baktığında temiz dedi+4 ay oldu bu yüzden risk yok gibi sadece sınava hazırlanırken çok kilo aldım karnım şişti ama o da içine göçüyor zaten yağ olduğu belki oturunca katlanıyor. hamilelerin böyle olmuyordur heralde. tek sıkıntı dış gebelik var mı diye o da enteresan kanamam veya ağrım bayılmam olmadı çok şükür. abla sen de değerlendirir misin bu yazdıklarımı genel durumumu artık karara varalım ben de kafama takmıyım kurtulayım çok takıyorumö
Karar sen kesinlikle hamile falan değilsin canım

Kızlar selamlar ben de hamilemiyim diye düşünmeden kendimi alamıyorum çok fazla belirti yok ama yinede sormak istiyorum olur ise ilk kez anne adayı olacağım daha doğrusu adayım olursa anne olacağım :D:D acaba ben şimdi net olarak ne zaman tahlil yapayım kızlar ? Yani adetimin geçmesini beklemek zorunda mıyım ?

Kızlar selamlar ben de hamilemiyim diye düşünmeden kendimi alamıyorum çok fazla belirti yok ama yinede sormak istiyorum olur ise ilk kez anne adayı olacağım daha doğrusu adayım olursa anne olacağım :D:D acaba ben şimdi net olarak ne zaman tahlil yapayım kızlar ? Yani adetimin geçmesini beklemek zorunda mıyım ?
Adetine kaç gün var canım

Selamlar, Umarım anne adayı olan ve siteyen her kes bir gün bebek sahibi olur gelelim sorunuza. Yani bekleseniz bi kaç gün geçmeyi daha net olur. Onun haricinde belirti yaşamadığınızı ifade etmişsiniz. Belirti yok ise neden boşuna test yapacaksınız ki.

ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUSUNA BAKINIZ

Başlıklı konumuzu lütfen inceleyin bu belirtileri eğer yaşar iseniz test yapın yoksa boşuna zaman harcamayın ve unutmayın stres asla yok :D

Selamlar, Umarım anne adayı olan ve siteyen her kes bir gün bebek sahibi olur gelelim sorunuza. Yani bekleseniz bi kaç gün geçmeyi daha net olur. Onun haricinde belirti yaşamadığınızı ifade etmişsiniz. Belirti yok ise neden boşuna test yapacaksınız ki.

ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUSUNA BAKINIZ

Başlıklı konumuzu lütfen inceleyin bu belirtileri eğer yaşar iseniz test yapın yoksa boşuna zaman harcamayın ve unutmayın stres asla yok :D

tEŞEKKÜRLER canım şimdi dediğin konuya bakıyorum hemen gerçekten hızlı dönüş oldu sağolasın

Selam kızlar adetime 4 gün kalmış durumda eğer hamile isem bu kadar zaman kala yapsam sonuç alır mıyım kızlar bende HAMİLEMİYİM diye içim içimi yiyor planlanan da bir gebelik söz konusu değil eğer var ise bizim kalasa tam bomba olucağ

HAMİLEMİYİM HAMİLELİĞİ NASIL ANLAYABİLİRİM ?

Vallahi öncelikle kalas benzetmeniz için teessüf ediyorum. :D:D yarından itibaren yapar iseniz ve gebeliğiniz var ise belli ise ortaya çıkacaktır :)

Geri