Hamilemiyim Kadınlar ?

• Konbuyu başlatan zeykub55
  • Başlangıç tarihi
Z

zeykub55

Forum Okuru
Hamilemiyim Kadınlar ?
Hamilemiyim Melek Kadınlar Kulubü Üyeleri ?

merhaba 5 kasımda pms döneminde geri çekilmeli ilişkim oldu. 3 gün sonra regl oldum. beklediğim dönemde ağrı ve yoğundu. iki hafta sonra sonra yumurtlama dönemimde göğüslerimdeki damarlar belirginleşti. beyax tenliyim bir göğsümde zaten vardı ama diğerini yeni farketmiştim. ilişkinin 23. gününde idrar testim negatif çıktı. ardından 8 aralıkta yine beklediğim tarihte çok ağrılı ve yoğun regl oldum. ama bir türlü korkum geçmedi. regl sonrası ilişkinin tam olarak 40. günündeki idrar testim negatif. hala korkuyordum ve kan verdim doktorum negatif zaten regl olmuşsun çok panik olmuşsun dedi ben bu iki ayda çok fazla stres yaltıgım için 3 kilo vermişim. vücudumdaki damarları her yerimde görmeye başladım. ardından 58. günde erken gebelik testim negatif çıktı. bugün de ayın 5 inde regl oldum. belim ve karnım çok ağrıyor.3 kez regl olan biri hamile olabilir mi çok korkuyorum stresten mi böyle oldum

Yani siz hamile kalmak için elinizden geleni yapmadan istiyorsunuz daha doğrusu psikolojiniz bunu istiyor :D:D Tırsıyorsunuz Yusuf ismini çok fazla anmayın lütfen :) Böyle hamilelik mümkün değil arkadaşım. Boşuna stres yapıyorsunuz. Emin olun sizin gibi olan bu sitede bir çok üyemiz var başımıza tatlı bela, ömrümüze de musalla olmuş durumdalar. Malesef bu korkular çok fazla geçmez tahlilde yok regl olmuşsunuz yok e nasıl olacak bu iş mümkün değil ki gebe kalmış olmanız. Bin kere test yaptırın yine aynı olacak. Tamamen psikolojik ve strese bağlı olarak inanılmaz etkilenmişsiniz. Muhtaç olduğunuz kudret sizde mevcut ama konuşarak ya da bizlere yazarak ta bu durumu atlatabilirsiniz. Siz yine iyisiniz ilişkisinin üzerinden 7 ay geçmiş halen gelmiş hamilemiyim diye yazan üyelerimiz var urada ne diyorsunuz siz yine iyisiniz. Umarım onlar gibi olmazsınız :D:D Sevgiler. HAMİLE DEĞİLSİN OLAMAZSIN KALAMAZSIN !NOKTA.

Sevgili @Selindee bak senin aynından bi tanen daha var ne diyorsun bu duruma uzman görüşü alalım :)

Yani siz hamile kalmak için elinizden geleni yapmadan istiyorsunuz daha doğrusu psikolojiniz bunu istiyor :D:D Tırsıyorsunuz Yusuf ismini çok fazla anmayın lütfen :) Böyle hamilelik mümkün değil arkadaşım. Boşuna stres yapıyorsunuz. Emin olun sizin gibi olan bu sitede bir çok üyemiz var başımıza tatlı bela, ömrümüze de musalla olmuş durumdalar. Malesef bu korkular çok fazla geçmez tahlilde yok regl olmuşsunuz yok e nasıl olacak bu iş mümkün değil ki gebe kalmış olmanız. Bin kere test yaptırın yine aynı olacak. Tamamen psikolojik ve strese bağlı olarak inanılmaz etkilenmişsiniz. Muhtaç olduğunuz kudret sizde mevcut ama konuşarak ya da bizlere yazarak ta bu durumu atlatabilirsiniz. Siz yine iyisiniz ilişkisinin üzerinden 7 ay geçmiş halen gelmiş hamilemiyim diye yazan üyelerimiz var urada ne diyorsunuz siz yine iyisiniz. Umarım onlar gibi olmazsınız :D:D Sevgiler. HAMİLE DEĞİLSİN OLAMAZSIN KALAMAZSIN !NOKTA.
çok haklısın biri bana anlatsa bunladar da cahil olunmaz derim ama insanın krndi başına gelince cidden bildiği her şeyi inkar ediyor vücudu. teşekkür ederim cevapladığın için

Abla stres adeti etiklermi doktorumda dedi stres ve kilo alimi ilac vb bunlar adetin süresini etkiler adetim normalde 4 5 gun ama 3 gun az sürdü kurtajdan sonra gayet normal adet oldum 2.si az bana göre doktorum dedi yok 1 2 ay boyle düzensizlikler olacak bide stres yapma ondan bende stres olunca üzerine vizeler her gun fast food alkol sigara etiklermi

Maşallah adetini düzensizleştirecek bi daha kötü alışkanlıkların yok :D:D alkol sigara stres= ölüm zaten her şeyini tepeden tırnağa etkiler güzelim etkilemez olur mu dikkat et biraz kendine...

Maşallah adetini düzensizleştirecek bi daha kötü alışkanlıkların yok :D:D alkol sigara stres= ölüm zaten her şeyini tepeden tırnağa etkiler güzelim etkilemez olur mu dikkat et biraz kendine...
Hımm oylemi abla gecen noelde baya ictim sigara birakacam stres var bide barda çalıştığım içindir yavastan bırakıyorum ama bazende olmuyor napmaliyim

Geri