Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı

Bhcg 56 ya düşmüş kimyasal gebelikmiş :( pzt gününe kadar kanamam olmaz ise kürtaj olacakmışım. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.

kimyasal gebelik yaşamışım arkadaşlar kanamam oldu ve bhcg 0,6 ya düştü... Yüce Rabbim herkes için en hayırlısını versin...

Geçmiş olsun cnm Allah hayırlısını versin inş en kısa zaman da tekrar hamiş kalırsın ve bu sefer sağlıkla kucağına alırsın...

Iyi gunler enson ekimin 28 de adet oldum fakat. 17 gün gecti adetimden test yaptim iki hafta önce negatif çıktı fakat hala adet olmadim hamilemiyim sizce

Selamlar siz hangi testten yaptırdınız ve 17 gün geçmiş bir adetiniz var hiç doktora göründünüz mü ? EĞer şüpheleriniz devam ediyorsa lütfen kandan gebelik testi yaptırınız.

Merhaba. Merak ettigim bir konuda fikrinize ihtiyacim var. Benim ovulasyonum 31 ocakti. 26ocakta korunmasiz birlikteligimiz oldu.tarih olarqk baktigimizda hamilelik olmaz gibi ama yinede bilemiyorum. Iliskiden bir kac gun sonra kesintisiz kasik agrilarim basladi ve hala devam ediyor.8-10 gundurde gogus uclarimda aci devam ediyor. Tarihlerime bakarak konusursak hamilelik olma ihtimali varmidir sizce? Bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim.

Merhaba ,

Her dönem hamile kalmak mümkündür. Ovülasyon sizin tahmin ettiğiniz tarihler dışında da gerçekleşebilir. Ayrıca her ay düzenli ovülasyon da gerçekleşmeyebilir. Siz takvim yöntemlerini otomatik hesaplayıcıları kullanarak olası tahmini ovülasyon günlerinizi belirlemeye çalışıyorsunuz. Bu yöntemler % 100 ovülasyon günlerinizi belirlemez. Yaklaşık tarihleri verse de beklenen tarihte ovülasyon gerçekleşmeyebilir. Ovülasyon günlerinizi ovülasyon kitleri + usg incelemesi ile net şekilde öğrenebilirsiniz. Sorunuzda ki yakınmalara istinaden şunu da ek bilgi olarak belirteyim belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. Mensiniz de en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı en doğru şekil de öğrenebilirsiniz.

Kızlar merhaba, 4.5 aylık evliyim evlenmeden önce ve sonra toplamda 2 ay hap kullandım sonra aldığım duyumlardan sonra bıraktım. En son 6 şubatta hastalandım ve 10 şubatta bitti. Eşimle dün yani 21 şubatta ilişkiye girdik ve içime boşaldı . Banyoya gittim sildim ama . Hamile kalma ihtimalim nedir ? mart 5 gibi yeniden hastalanırım muhtemelen hamilelik yoksa

Merhabalar.. Ben gebelik düşünüyorum ve bu ay adetime 8 gün varken sabah adet olacakmışım gibi kramp yaşadım.. O günün akşamında çok sık tuvalete gitmeye başladım. Tuvalete gidip geldikten 10 dk sonra yeniden tuvalete gittiğim oldu ki normalde böyle bir şey hiç yaşamadım. Bir de afedersiniz idrarımı yaptıktan sonra bitiminde ağrı hissettim.. yanma kesinlikle olmadı.. Daha sonra vajinamdan kan geldi pembe renginde ama sadece peçeteye geldi..(o akşam böyle devam etti) idrarda kan olduğu zaman sistit olabiliyormuş sanırım ama benim idrarda değil.. Gece tuvalete kalktım kanama azaldı. şuanda hiç gelmiyor.. idrar bitiminde oluşan ağrıda bitti gibi cok cok hafif bi sizi var sadece belli belirsiz.. (çok büyük bir ağrı değildi zaten hafif kramp girer gibydi). tuvalete de cok sık gitmiyorum (suam adet gunume 6 gun var o yuzden test yapamiyorim erken diye)
Enfeksiyon mu yoksa yerleşme kanaması mıdır emin olamadım.. enfeksiyon olsa 1 2 gun icinde gecer mi ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Geri