Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı

Merhabalar,

ben bugün üye oldum sizlere sormak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim.

Adetim normalde düzenlidir. Şubat 16 sında olmam gerekirken olmadım ayın 27 sinde test yaptım ve 2 .ci çizgi silik çıktı ama 28inde adet gibi kanamam oldu ve nisan ayındayız hala adet olmadım aşırı bel ağrım ve baş ağrısı var bacağımda kasılmalar oluyor sizce bir test uygulamalımıyım? yoksa biraz daha beklemelimiyim?
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

kızlar benimde sorum olacak size adetime 5 gün var ama ben test yaptım ve 3-4 saat sonra baktım biri tam biri silik cizgi çıktı ve kasığımda tuaf bir ağrı var sizce hamşmiyim ? lütfenCEVAP YAZIN LÜTFEN

kıvırcık güzel

kızlar benimde sorum olacak size adetime 5 gün var ama ben test yaptım ve 3-4 saat sonra baktım biri tam biri silik cizgi çıktı ve kasığımda tuaf bir ağrı var sizce hamşmiyim ? lütfenCEVAP YAZIN LÜTFEN

tavsiyem bir kaç gün sonra tekrar testi uygula çizgi belirginleşirse hamilelik olasılığı yüksek olur kesin emin olmak istiyorsan kan testi yaptır herşey gönlünce olur inşallah...

benimde adetime 1 hafta var.bu ay serophene kullandım.hamilelikle ilgili belirtiler var ama dün akşam eczaneden test alıp yaptım tek çizgi çıktı.inş hayırlısıyla hamileyimdirrr:(

canım bişey sorucam bu ovulasyon testinde pozitif çıkması ne anlama geliyor. tam olarak bilgim yok ovulasyon testleri hakkında. yardımcı olursan sevinirim

ben ayın 11 ine aybası olmustum. 14 gün öncesinden sol kasıkta tuaf ağrılarım baslaı sanki birsey var oynuyorgibi ve onunla beraber geceleri uyamıyorum ve halen bu belirtiler var hasta olmama daha 6 -7 gün var gögüslerimde agrı yok sizce hamile miyim yada test yapayım mı cevap verirseniz sevinirim dün bu mesajı yazmıstım bugün tam 5 gün var rahatsızlığıma inşallah olmam diyorum dayanamadım test yaptım 4 saat sonra baktığımda biri tam biri silik kırmızı cizgi vardı sence hamile miyim canım ?

SONRA bugun de test yaptım ama negatif ve adet sancısı cekiyor gibi ara ara sancım oluyor önce sol day dı şim di aara ara ikisinde de oluyor adetime simdi 3 gün var cok sassrdım hiçbir sey anlamıyorum gögüslerim agrırıdı o da agrımıyor ve cok az akıntım var bugün biraz da kasıntım ?cevabını bekliyorum canım benim

Merhaba,

Benimde bir sorunum var, ilk bebek deneyimimiz cok kotu gecti.. O ay 3 hafta boyunca agrilar cektim karin bel ve bacak agrilari.. adet oldugum gun agridan uyuyamadim okadar kotuydu.. Sorunu bir turlu anlayamadim.. Neden boyle olmus olabilirki.. Butun bunlari ilk denememde yasamamam cok tuaf..

Ayni sorunlar bendede oldu ama ben sonrasinda genede adet oldum hemde cok agir gecti, nedenini anlayamadim hamilede degildim testlere gore.. Seninki nasil sonuclandi cok merak ettim simdi.. acaba butun bunlari kendimizmi yapiyoruzki tesaduf ilk denemede oluyor ?

Geri