o proğramı indirdin çok güzel son adet tarihini yazınca kendiliğinden yumurtlama tarihini falan veriyo orda bi doğum diye bölüm var orayı beceremedim kendi doğum tarihimizi istiyo herhalde uğraştım olmadı2012 olarak gösteriyo doğum tarihini nasıl yapılacak yıldız falı falan yazıyo burcum yay ama balık gösreriyo anlamadım valla
evet bende baktığımda öyleydi ben sadece yumurtlama günlerine baktığım için pek onlarala ilgilendmedim bu arada biliyomusun bu programı yabancılar çoğunlukla kullanıyormuş

ınsallah hamilemiyimdir pazartesiyi iple çekiyorum allah isteyen herkese nasip eğler inşallah
evet tahminin doğru çıktı hamileyim üstüne görme olmuş bendede önce regl oldum zannettim ama netten araştırınca bide yüzümde normal regl olmadan sivilce çıkrdı ben kendimi bildim bileli bu böyle ama bu ay hepsi sönük şekildeydi

evet tahminin doğru çıktı hamileyim üstüne görme olmuş bendede önce regl oldum zannettim ama netten araştırınca bide yüzümde normal regl olmadan sivilce çıkrdı ben kendimi bildim bileli bu böyle ama bu ay hepsi sönük şekildeydi
cnm gözünaydın sağlıkla kucağına alırsın inşallah ben tahmin etmiştim.belirtilerinden bahsedermisin biraz?bu arada sizlere danışmak istediğim bişey war,dün test yaptım we çift çizgi çıktı bariz şekilde .şok oldum hamileyim dedim arkadaşıma gösterdim o da hamilesin dedi.saatler sonra ikinci çizgi kaybolmaya başladı we şuan hayal meyal gibi yok denecek kadar az.testte 10 dakikadan sonraki sonucları dikkate almayınız yazıyo bu duruma göre hamile olmam lazım ama nedense emin olamıyorum lütfen biri yardımcı olsun

bu arada belirtilerimden bahsetmek istiyorum son adet tarihim 16 ocak.bu ayın da 16sı weya 17si gibi gelmesi gerekirdi ama arada gecikme de oluyor tabi.gecikmede abartılcak bişey yok şimdilik,sadece ben adet olmadan 10 gün önceden göğüslerim acımaya dolgunlaşmaya başlar mutlaka.şuan daha göğüslerimde gram belirti yok.ilk defa şöyle bişey hissettim sağ kasığımda 1 haftadır batma war adet sancısı gibi bişey değil içerde bir el warmışta yumruğuyla oyuyormuş gibi çok değişik we sürekli oluyor.normalde günde 1 paket sigara içiyorum fakat 2 gündür sigaradan tiksiniyorum günde 2-3 tane içiyorum o da alışkanlıktan canım hiçbirşekilde istemiyor.herşeyden tiksiniyorum yemek bile yiyemiyorum midem bi garip bulanıyor.bacaklarım çok ağrıyor özellikle sağ bacağım,kasığımın sancısı bacağıma da wuruyor.kalça ve belimdede adet ağrısına benzeyen ama çok şiddetli olmayan ağrılar war dayak yemişim gibi.dikkatimi çekecek şekilde sık idrara çkıyorum we uykum war sürekli.hamileyim gibi geliyor çoğu belirtim war ama geçen ayki belirtilerim boş çıktı diye şuan korkuyorum,bu kez gerçekten hamile olduğumu hissediyorum inşallah doğrudur

Benim aslinda hiç belirtim yoktu sadece kahvalti fazla yapmiyodum aslinda çok severim kahvalti yapmasi ama canim istemiyodu 1 haftadir sonra sivilcelerim çikar alnimda onlarda çok sönüktu bide üstüne gòrme oldum bende kahverengi akintim geldi hatta çok üzüldüm bu ayda olmadi diye ama bamilsunu unitmadan soylim af edersin içten içe geğiriyodum hamile olduğumu grendikten sonra göğùslerim ağrimaya başladi bu kadar işte Allahım isteyen herkese versin INŞALLAH

Benim aslinda hiç belirtim yoktu sadece kahvalti fazla yapmiyodum aslinda çok severim kahvalti yapmasi ama canim istemiyodu 1 haftadir sonra sivilcelerim çikar alnimda onlarda çok sönüktu bide üstüne gòrme oldum bende kahverengi akintim geldi hatta çok üzüldüm bu ayda olmadi diye ama bamilsunu unitmadan soylim af edersin içten içe geğiriyodum hamile olduğumu grendikten sonra göğùslerim ağrimaya başladi bu kadar işte Allahım isteyen herkese versin INŞALLAH

yaqmurrrcum merhaba öncelikle tebrik ederim hayırlı olsun.Rabbim isteyen herkese nasip etsin,adını verdiğin programı indirdim bende.ama sanırım 30 günlük deneme tarzında daha sonra ücretli oluyo..bu takvimde sütlü kahve rengindeki yerler gebe kalmaya uygun,sarı renk ise yumurtlama günü.sen hangi günlerde çalışma yaptın.her gün mü yoksa bir gün var bir gün yok mu :) çok soru sordum kusura bakma.

Merhaba kızlar:

Uzun zamandır yoktum kötü şeyler yaşadım ayın 10 unda az az kanamam oldu akşama doktora gittim bebeğin kalbi durmuş dedi sabah gel genede bi bakalım dedi ve sabah tekrar gittim bu sefer gerçekten öldüğüne şahit oldum çünkü 20 gün önceki ile aynıydı akşamına kürtaj oldum sebebi ise en baştan bize kimsenin demediği için yaptırmadığımız kan değerleriymiş yani benim kanım(-) eşiminki (+) mış... Hepinize söylüyorum mutlaka yeptırın sakın bunu gözden kaçırmayın açıkcası ilk gece ağlamaktan eşimle uyuyamadık ama ertesi gün doktorum eğer kendi ölmeseydi ilerleyen haftalarda sakat olduğunu öğrenirdik o zaman daha çok üzülürdün dedi... Bu şekilde sağlıklı zanledilip kan uyuşmazlığı olduğu için sakat dünyaya gelen bebekler varmış.birazda olsa moral oldu...

Doktorum en fazzla bir defa adet göreceğimi ve hemen hamile kalacağımı söledi dualarınızı eksik etmeyin...

Allah isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin...

Merhaba kızlar:

Uzun zamandır yoktum kötü şeyler yaşadım ayın 10 unda az az kanamam oldu akşama doktora gittim bebeğin kalbi durmuş dedi sabah gel genede bi bakalım dedi ve sabah tekrar gittim bu sefer gerçekten öldüğüne şahit oldum çünkü 20 gün önceki ile aynıydı akşamına kürtaj oldum sebebi ise en baştan bize kimsenin demediği için yaptırmadığımız kan değerleriymiş yani benim kanım(-) eşiminki (+) mış... Hepinize söylüyorum mutlaka yeptırın sakın bunu gözden kaçırmayın açıkcası ilk gece ağlamaktan eşimle uyuyamadık ama ertesi gün doktorum eğer kendi ölmeseydi ilerleyen haftalarda sakat olduğunu öğrenirdik o zaman daha çok üzülürdün dedi... Bu şekilde sağlıklı zanledilip kan uyuşmazlığı olduğu için sakat dünyaya gelen bebekler varmış.birazda olsa moral oldu...

Doktorum en fazzla bir defa adet göreceğimi ve hemen hamile kalacağımı söledi dualarınızı eksik etmeyin...

Allah isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin...

canım benim çok üzüldüm.Başınız sağolsun.Rabbim bir daha göstermesin.Sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin..

Geri