canlarım bende yeni uye oldum.her birnizi selamlayıram.bende 8 aylık evliyem eşimle bebişmizin olmasin cok istiyoruz.bu ay yumurtlama gunume göre çaliştik inşeallah hamileyimdır.her ay regl olub uzulub aglamaktan bıktım.ama bu ay bekliyorum olur inşeallah.ayın 22 adet olmam gerekiyor.kızlar hepnize duaçıyim.muti senin habernı cok merak ediyorum

inan kendi haberimi bende bekliorum hafta sonu test yapicam hamilelik belirtilerim devam edio dua edin ne olur kızlar:)

allah hepimize sağlıklı bebekler napip etsin:)

Canım inşeALLAH olur.Bu arada benim ismi melek.Bura uye olamıyorum.Bak canım bizi habersiz koyma.Benim zamanıma 1 hafta var.Muticim üzülme..

kızlar adetim 11 gün gecikti ilk yaptığın kan testi 16.85 sonra yaptırdığım 169.8 ve en son dün tekrar yaptırdım 2003 çıktı...gittiğim dr.hamilesin dedi fakat başka dr gittim o da kanında görünüyor dedi ultrasona aldı karından ultrasonda kese görünmedi vajinal ultrasona hiç girmedim yarın tekrar gideceğim dr. acaba kese yokmudur???ne anlama geliyordur bu??

bugün kan tahlili yaptırdım sonuç negatif 4 günüm geçti belimde kasıklarımda sırtımda ağrılar war bulantım war göğüslerimde ağrı war ama regl olmadım acaba kan tahlilindede yanılma olabilirmi? daha önce benim yaşadıklarımı yaşayıpta tahlilinde yanılma olanlar warsa cewap lütfennnn

mrb arkadaşlar bende yeni üyeyim bilir kişilerden yada tecrübe yaşadıklarından bana bilgi veren olursa sevinirim.ben 3,5 yıllık evliyim korunmuyorum doktora gittim sperm örneği istediler çok düşük çıktı .ok ağladım üzüldüm.tüp bebek bile olmaz dedi suratıma güldü ağlattı beni aile doktorumuza söledim 1 doktorla olcka iş değil bir doktor hastasına bu şekilde aşağılayıcı gülemes seni başka yere yönlendirim dedi.özel daha gidemedim açıkçası bıraktım artık.nese bu ay 3 martta adet oldum 2 gün tam sürdü.daha ayın 17 sindeyiz ve benim kahverengi pembe akıntım geldi peçeteye her sürüşümde az az geldi dedim noluo daha adeta çok var 16 gün felan ne olabilir acaba sadece belim ağrıo mide bulantım yok.unutmadan bi kaç gün önce kasık ağrısıyla uyandım wc ye kalkamıcak derecede oldum.3 gün sonra eşimle ilişkiye girdimde yine öle bi sancı olur gibi oldu o ilişkiden iki gün sonra da bu akıntım var ama sancım yok nedir bu böle bişi yaşayan veya bi bilir kişimiz varmıdır doktor uzman meraklıyım adetimi kim beklicek şimdi kafama takmamaya çalışırum bilginize ive duanıza ihtiyacım var.

meleklerrrrrrrrr;

bugün 39 gün oldu kürtaj olalı ama halan adet olamadım korkudan test yapamiorum hamilelik belirtim var ama adet belirtim yok dolgunlaşma var ara ara batma var ama bilmiorum hiç bişi ne olur söleyin hamiş olabilirmiyim her dakika bu düşünceyle duruorum ne olur bişi diyin kan tahlili yaptırsam mı

kızlaarrr bende hamiile olabilirim aranıza yeni katıldım...uffff 2 aydır deniyoruz geçen ay tam anlamıyla kendimi kandırmıştım ama bu ay göğüslerim baya bi dolgunlaştı karnımın altındada hafif bi şişlik var ara sıra kasıklarıma bıçak giriyomuş gibi ağrılar giriyo bu arada ben adet olacağımda göğüslerimde herhangi bir belirti olmazdı ve şu an oldukça şiş ve acıyoo sizce sonuç neeeee????kızlaaarrr yardım edin meraktran ölcem adetime 3 gün var

Geri