kızlaarrr bende hamiile olabilirim aranıza yeni katıldım...uffff 2 aydır deniyoruz geçen ay tam anlamıyla kendimi kandırmıştım ama bu ay göğüslerim baya bi dolgunlaştı karnımın altındada hafif bi şişlik var ara sıra kasıklarıma bıçak giriyomuş gibi ağrılar giriyo bu arada ben adet olacağımda göğüslerimde herhangi bir belirti olmazdı ve şu an oldukça şiş ve acıyoo sizce sonuç neeeee????kızlaaarrr yardım edin meraktran ölcem adetime 3 gün var

canım bekleme git hemen kan testi yaptır

:))))olabilirmiii diyosunnnnnn ayyyy beni çok umutlandırdınnnn ama bende başka hiç belirti yok bide karnımın altında kasıklarımda biraz şişlik var yada banamı öyle geliyorrrr bilmiyorummm test yaptırmayada cesaret edemedim negatif çıkarsa diye korkuyorum ama ölcem meraktan ben hiç hayatımda böyle bi heycan yaşamamıştımm:))))ağzımda metalsi bi tat yok, kasıklarımda çok az bıçak saplanırmış gibi bi ağrı oluyo ne biliyim miğde bulantısı flnda yok:( ama göğüslerim inanılmaz bi halde:))beni en çok umutlandıran onlaar:)başka nasıl anlarım hamile olduğumu ne belirtisi olabilir başka ayy kafayı yiycemmmm ben böyle devam edersem yardım edin kızlarrr
bu arada burda sizinle bişeyler paylaşmak bana çook iyi geldiii süpermişşşşşş yaa iiki varsınız şekerler:)ama lütfen yardım edinnn

merhaba ben 31 günde bir adet görüyom SAT ım 21 şubat.bana 5 martta yani 14. günümde aşılama yapıldı benim bildiğim aşılamadan 14-15 gün sonra eğer tutmamışsa adet olunuz ama bende daha bişey yok bugün aşılamadan sonraki 17. günüm.ama normal adet düzenime bakılırsa BAT ım 23 mart(şubat 29 çektiğinden) ben hamileyim ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilmiyom bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

,..

Canım benim inşeALLAH hamilesindir.Ben yene cok ama cok üzüldüm 2 gündü aglamaktan gözümde yaş kalmadı.Neden bebek istemeyenler hamile kalıyorlar biz neden kalamıyoruz neden.Ya Rabbim sen bizi sevindir.Ümid edelim beklemekden başka çare yok..

Canım benim inşeALLAH hamilesindir.Ben yene cok ama cok üzüldüm 2 gündü aglamaktan gözümde yaş kalmadı.Neden bebek istemeyenler hamile kalıyorlar biz neden kalamıyoruz neden.Ya Rabbim sen bizi sevindir.Ümid edelim beklemekden başka çare yok..

merhaba bana mı yazdınıoz bilmiyom ama ben yukarda yanlışlıkla hamileyim diye yazmışım ALLAH söyletti hamile miyim diye yazacakytım inşallah öyleyimdir ben ve tüm isteyenler tez zamanda bebekelrine kavuşur

Yok canım muti ye yazmışdım.İnşeALLAH bitanem hamiş olursun.Hakkımızda hayrlısı inşeALLAH.Her şey bir kaderdi.Alnıma yazılan olacak.Hepınıze duacıyım

melekler hala kan te4sti yaptırmadım bugün 40 gün oldu ve çatlamak üzereyim meraktan;

sürekli dua ediorum dakka başı allahım adet olmiyim hamile oliyim die va ilk bebeğimi kaybettiğimde bu kadar koymamıştı ama şimdi şimdi anliorum onun acısını nasıl olcaktı kime benzicekti die eğer ölmeseydi önümüzdeki hafta cinsiyetini öğrencektik eşim her zaman yanında oldu ama oda sürekli ağlamaklı oluo ben daha hiç hareketini hissetmediğim bebeğimin acısını yaşiorum allah kimseye evlat acısı yaşatmasın hiç bi zaman gelmedi aklıma ya ben bebeğimi kaybedersem die ama işte kısmetimde buda varmış olsun allaha şükürler olsun ben yaşiorum ve inşalah gene hamileyimdir inanın bana bu sefer çok dikkat edicem 9 ay boyunca onuda kendimide çok fazla koricam ve gerekirse her hafta kontrole gidicem allah düşmanımın başına vermesin allahım kimseyi evladıyla sınamasın sizlerin dualarını bekliorum bitek kendime değil bütün annelere bütün anne olcaklara sizi çooook sewiorum :)

:))))olabilirmiii diyosunnnnnn ayyyy beni çok umutlandırdınnnn ama bende başka hiç belirti yok bide karnımın altında kasıklarımda biraz şişlik var yada banamı öyle geliyorrrr bilmiyorummm test yaptırmayada cesaret edemedim negatif çıkarsa diye korkuyorum ama ölcem meraktan ben hiç hayatımda böyle bi heycan yaşamamıştımm:))))ağzımda metalsi bi tat yok, kasıklarımda çok az bıçak saplanırmış gibi bi ağrı oluyo ne biliyim miğde bulantısı flnda yok:( ama göğüslerim inanılmaz bi halde:))beni en çok umutlandıran onlaar:)başka nasıl anlarım hamile olduğumu ne belirtisi olabilir başka ayy kafayı yiycemmmm ben böyle devam edersem yardım edin kızlarrr
bu arada burda sizinle bişeyler paylaşmak bana çook iyi geldiii süpermişşşşşş yaa iiki varsınız şekerler:)ama lütfen yardım edinnn
kızlar ben selin yukarıdaki yazıyı ben yazdım ama kimse cevap vermediii yardım edinnnn size ihtiyacım lütfeeenn

kızlar ben selin yukarıdaki yazıyı ben yazdım ama kimse cevap vermediii yardım edinnnn size ihtiyacım lütfeeenn

kuşum bende mide bulantısı falan olmamıştı hiç bir sorunum yoktu adetim 10 gün gecikene kadar yaptığım bbütün testler negatifti en sonunda kan testi yaptırdım öyle öğrendim hamiş olduğumu bekleme git yaptır sende yoksa anlayamazsın

kuşum bende mide bulantısı falan olmamıştı hiç bir sorunum yoktu adetim 10 gün gecikene kadar yaptığım bbütün testler negatifti en sonunda kan testi yaptırdım öyle öğrendim hamiş olduğumu bekleme git yaptır sende yoksa anlayamazsın

Ayyy canim seninki hayirli olsuuunnn yaa senin yerinde olmayi o kadar cok isterdimkiiii test yaptirmayada korktummm nedense:))) adetin gecikmesini bekliyorum heycanlaaaa:)))valla guzel haberi alirsam ins ilk burda duyurcam kocise bile soylemeden size soyluycemmmmm ilk ama su an catlamak uzerereyym yaaa bisi soyleyin banaaaa

Geri