Hamileyim ama düşük yapacakmış gibi hissediyorum

Lara07

Yeni Üye
Üye
Hamileyim ama düşük yapacakmış gibi hissediyorum
Merhabalar öncelikte, ben 9 ay önce Doğum yaptım . Kalp hastasıydı bebeğim ve sadece 6 ay yaşayabildi sadece.. 3 ay önce kaybettim. Ve tekrar bebek sahibi olmak istiyorum inşAllah. İyi gelecek umut olacak biliyorum.
1 haftadır çok fazla sol kasık ağrım, bulantım halsizlik vardı. Ve gördüğüm bir rüyadan etkilenip Reglime 6 gün varken test yaptım erken gebelik testi. Silik çıktı. Hani çizgi var fakat silik baya. Bende sağlık ocağında ki ebemize attım sabah kan vermemi istedi gittim aldı. Ve arayıp 14 çıktı yok da diyemem var da diyemem şuan 2 haftalık görünüyor. Haftaya gel bakalım Yükselme var mı regline daha var o yüzden düşük çıkmıştır dedi. Dün sabah normal testlerden yaptım oda silik çıktı, fakat her an regl olacakmışım gibi ağrım oluyor sol kasığım ağrıyor korkuyorum başına gelen arkadaşlar var mı çok huzursuzum.

Öncelikle tebrik ediyorum hayatım. Önceki bebeğin için üzgünüm Rabbim sabırlar versin inşallah. Üzgün olmanı gerektirecek bir şey yok bu aralarda çok fazla durumu takıntı haline getirmemen daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Evet test sonucun düşük çıkmış regl gibi olacaksın şeklindeki hissetmelerin de normal hayatım. Hiç bir şey olmayacak kormana gerek yok lütfen ayaklarını yüksek ibr yere kaldır ve günlük işlerini azalt hiç bir şey olmayacak emin olabilirsin Allah'ın izni ile. Tebrikler tekrar.

Merhabalar öncelikte, ben 9 ay önce Doğum yaptım . Kalp hastasıydı bebeğim ve sadece 6 ay yaşayabildi sadece.. 3 ay önce kaybettim. Ve tekrar bebek sahibi olmak istiyorum inşAllah. İyi gelecek umut olacak biliyorum.
1 haftadır çok fazla sol kasık ağrım, bulantım halsizlik vardı. Ve gördüğüm bir rüyadan etkilenip Reglime 6 gün varken test yaptım erken gebelik testi. Silik çıktı. Hani çizgi var fakat silik baya. Bende sağlık ocağında ki ebemize attım sabah kan vermemi istedi gittim aldı. Ve arayıp 14 çıktı yok da diyemem var da diyemem şuan 2 haftalık görünüyor. Haftaya gel bakalım Yükselme var mı regline daha var o yüzden düşük çıkmıştır dedi. Dün sabah normal testlerden yaptım oda silik çıktı, fakat her an regl olacakmışım gibi ağrım oluyor sol kasığım ağrıyor korkuyorum başına gelen arkadaşlar var mı çok huzursuzum.
Başın sağolsun canım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim

Korkmayın benimde öyleydi hem agrım vardı hemde yerleşme lekelenmesi yaşamıştım şuan çok şükür 17 haftalık bebişim sizde çok dikkat edin bisey yapmayın ev işi falan çok dikkat edin kendinize

Geri