Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

canım ya çok geçmiş olsun bu benim ikinci gebeliğim ilk bebeğim düştü malasef aman dikkat et sakın kalkma inşallah birşey olmaz canım dualarım seninle..

arkadaşlar aranıza bende katıldım ben 16 haftalık hamileyim ve kızım olacak inşallah benimde bulantılarım çok fazlaydı ve hala tam bitmiş değil mutfağa giremiyordum şimdi daha iyiyim en azından yemek yiyebiliyorum allah hepimizin yardımcısı olsun çok güzel bir duygu hele ultrasonda görünce çok farklı oluyor doktorum sağolsun bütün hareketlerini izletiyor bize inşallah bundan sonraki dönem daha iyi geçer kızlar sizin bebeklerin cinsiyeti belli oldumu...

Aramıza hoşgeldin gülgüzeli bende daha yeni anne olanlardanım daha 5,5 haftalık.. Allah hepimize kolay doğumlar nasib etsin inşallah...

aramıza hoşgeldin canım sen de aynı benim gibi omuşsun bende daha yeni yeni mutfağa girip yemek yemeye başladım ben 12.haftamdayım yarın gidicem doktora bilmiyorum sanırım henüz belli olmamışdır cinsiyeti Allah sağlıkla nasip etsinde bu arada ben dün tatsız bir olay yaşadım dün sınavım vardı çıktıktan sonra sinemaya gittik alışveriş derken yorgun eve geldim ve hafif bir kanamam oldu şükür sadece leke şeklindeydi doktorum ziiznde olduğu için hastahaneye gittim gittiğimde tamamen durmuşdu hastahanede ki doktor sürekli yatıcaksın dedi hiç kalmadan düşük tehdidin var dedi:(
ama ultrasona sokmadı gece acil gittik bakalım yarın sabah randevum var doktorum ne diyecek dua edin kızlar bebişime bişey olur diye çok korkuyorum çok ağladım gözlerim şişti...

esracım ne olur dikkat et meleğim kendine sakın ani hareketler yapma inşallah dr. herşey normal der... bizi haberdar et olurmu....

sen ve carizmaydı canım ama Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin..Amin...
sizleride en kısa zamanda aramızda görmek için sabırsızlanıyorum...

kızlarr doktora gittim bu gün iki gün önce geçirdiğim kanamanın önemsiz olduğunu söledi ve dediki rengi kahverengiye dönük ve miktarı azsa panik yapma olabilir bu tür kanamalar dedi ve bebişimi ultrasonda gördüm maşallah çok büyümüş hop hop oynuyor elini ağzına götürüyor çok duygulandım çok daha insansı bir görünüm almış artık yavrum benim:D ama cinsiyeti henüz belli değil sanırım bir dahaki aya kaldı ayrıca tarama test vaktimizde gelmiş çarşamba günü ikili test yapıcağız umarım bir sorun çıkmaz dua edin sizde öpüyorum hepinizi.....

Son düzenleme:

kızlarr doktora gittim bu gün iki gün önce geçirdiğim kanamanın önemsiz olduğunu söledi ve dediki rengi kahverengiye dönük ve miktarı azsa panik yapma olabilir bu tür kanamalar dedi ve bebişimi ultrasonda gördüm maşallah çok büyümüş hop hop oynuyor elini ağzına götürüyor çok duygulandım çok daha insansı bir görünüm almış artık yavrum benim:D ama cinsiyeti henüz belli değil sanırım bir dahaki aya kaldı ayrıca tarama test vaktimizde gelmiş çarşamba günü ikili test yapıcağız umarım bir sorun çıkmaz dua edin sizde öpüyorum hepinizi.....

Canımmm hayırlısı ile tüm testlerin normal çıkar... bebiş demekki şimdiden hareketliii :D yandıııın esoş sen yandııın :D :D

:D oyyyy yerim onu ben yaaa senide görcesss:D ha birde bebeğin boyu 8 cm ama 18 cm burnu var maşallah:hhh:

esracım çok sevindim sorun olmadığına bundan sonra daha dikkatli ol canım ben yaptırdım ikili testi çok şükür sorun çıkmadı buayda üçlü testim var son test inşallah bundada sorun çıkmaz birde buay aşım var 5 ve 6'tıncı aylarda oluyormuş onuda haftaya yaptıracağım inşallah...

Geri