Hamileyim Anneyim Soru Sor

slm arkadaşlar....ben 5+4 haftalık hamileyim.....ilk başlarda hamilelik belirtileri yaşadım baya...şimdi hiç bir belirtim kalmadı....bunun böyle olması normal mi???kanamam falan kötü hiç birşey yok...çok korkuyorum...hamiş arkadaşlar yardımcı olurmusnuz??en belirgin belirtim kasıklarım ve göğsümdü...göğsüm aynı ama kasıklarım yok artık...böyle bir durumla karşılaşan oldumu hiç arkadaşlar....yardımcı olur musunuz??

Öncelikle hayırlı olsun bebeğin sağlıkla kucağına al inşallah.Cnm hiç korkma hiç belirtin olmyabilr bende hiç göğüs belirtisi falan yaşamadım sende hiç bişe yaşamayabilrsn endişelenme.Kasık ağrıların arada olur olmazsa da korkma illa bişe olucak dye bişe yok strese grme bebeği de kendini de raht bırak annesi senn haftalarnda bi çok insan yaşar bunu merak etme..Endişeler hiç bitmez ben doğurdum doğurucam hala endişelerim var düşün :)RABBİM korusun meleklerimizi inşallah

Selam sebebpsiz fırtına ben de 5+3 haftalık hamileyim. Bende de yorgunluk ve uyku ve dikkat dağınıklığı çok baskın kasık ağrıları bende de yok. Göğsüm benim de acıyor, karardı ve sert. SIk idrar ve açlık hissi de var. Herkes ayrı yaşıyor demek ki vbelirtileri içini rahat tut, yolumuz uzun daha:)
slm arkadaşlar....ben 5+4 haftalık hamileyim.....ilk başlarda hamilelik belirtileri yaşadım baya...şimdi hiç bir belirtim kalmadı....bunun böyle olması normal mi???kanamam falan kötü hiç birşey yok...çok korkuyorum...hamiş arkadaşlar yardımcı olurmusnuz??en belirgin belirtim kasıklarım ve göğsümdü...göğsüm aynı ama kasıklarım yok artık...böyle bir durumla karşılaşan oldumu hiç arkadaşlar....yardımcı olur musunuz??

merhaba melekler nasılsınız? ben küçük bir soru soracaktım, bugün nts yaptırdım ve küçük sancıların olduğunu söyledi dr 33. haftayız bebek sağlıklı, erken doğum olabileceğini söyledi dr yarın tekrar nst ye giricem çok streesliyim
herşey için teşekkür ederim...

benide aranıza alırmısınızzz :D:D:D:D 6 hafta 4 günlük hamişim şimdilik herşey yolunda inşallah rabbim sağ sağlım meleklerimizi kucaklarımıza almayı nasip eder:):):):)
Hoşgeldin elifcim RABBİM sağlıklı doğumlar nasip etsn inşallah sağlıkla sıhatle tamamlarsn hamileliğini:)

merhaba melekler nasılsınız? ben küçük bir soru soracaktım, bugün nts yaptırdım ve küçük sancıların olduğunu söyledi dr 33. haftayız bebek sağlıklı, erken doğum olabileceğini söyledi dr yarın tekrar nst ye giricem çok streesliyim
herşey için teşekkür ederim...
Cnm küçük sancılar normal yani rahim kasılmaları olucaktır elbette.Artık rahim kendini doğuma hazırlyor kasılmalarn olmaması anormal olurdu yani..Hiç endişelenme nst'de çıkıcaktır sen sancı hissetmesende kasılmalar ara ara çıkar.Bende 37.haftamdayım 34+4 de plasenta yaşlanması başladı ve her kontrole gittğimde yüreğim hopluyodu acaba doğuma mı giricem dye.Suyum azalmş çünkü yaşlanmaya bağlı olarak.Şuan 36+1 deyiz korkumz kalmadı hamd olsun bugünn de kontromz vardı dr amcamız 38'e kadar beklemeye çalışcaz dedi her hangi bi aksilik olmazsa ayın 18,19 gibi sezeryana giricem 39 u beklemez dedi.Yani bak stres sakın yapma kendini rahat bırak ben stres yapa yapa oğlşmn hızla kilo alşını durdurdm yaklaşk 2 haftadır:(tabi plasentamzda yaşlı ondan da oluyo ama stres kesinlkle olmamalı.ALLAHIM kolay doğumlar nasip etsn hepimize

Sheker shey ben de pek giremez oldum. Bebişine çok az kalmış. Sana şimdiden sağlıklı doğum dilemek istedim. Görüşürüz, görüşemeyiz... İnşallah Rabbim kolaylık getirir. Sezeryan olacakmış anladığım kadarıyla. İnşallah sorunusuz geçer, sen de bebişin de iyi olursunuz canım. Allah yardımcınız olsun. Annelik hisleri bastırınca insan boşa da olsa endişelerle kaplanıyor. Bunu ben de şimdiden anladım. 17. haftaya giriyoruz biz de. Zaman ne çabuk geçiyor. Cinsiyeti kesinleşti bu arada kızım olacak ön tahminler doğruymuş. Hayırlısı olur inşallah. Allahım hepimizin evladını esirgesin. Öpüyorum çok. Stres yapmamaya çalış. Yavrun şimdi her şeyi hissediyor, unutma. Onunla konuş, sana da ona da iyi gelir. ;)

Sheker shey ben de pek giremez oldum. Bebişine çok az kalmış. Sana şimdiden sağlıklı doğum dilemek istedim. Görüşürüz, görüşemeyiz... İnşallah Rabbim kolaylık getirir. Sezeryan olacakmış anladığım kadarıyla. İnşallah sorunusuz geçer, sen de bebişin de iyi olursunuz canım. Allah yardımcınız olsun. Annelik hisleri bastırınca insan boşa da olsa endişelerle kaplanıyor. Bunu ben de şimdiden anladım. 17. haftaya giriyoruz biz de. Zaman ne çabuk geçiyor. Cinsiyeti kesinleşti bu arada kızım olacak ön tahminler doğruymuş. Hayırlısı olur inşallah. Allahım hepimizin evladını esirgesin. Öpüyorum çok. Stres yapmamaya çalış. Yavrun şimdi her şeyi hissediyor, unutma. Onunla konuş, sana da ona da iyi gelir. ;)

Cnm bnm çok saol :kiss: evet az kaldı gerçi şafak sayamıyorum eğer beklerse suyumuz falan yeterse 18 'i gibi giricem ALLAHIM izin verrse doğum'a.Zaman çabuk geçiyor ama inan bana son zamanlar hiiiiiiiiiiiç geçmiyo gibi sanki.Dönüp arkama baktğımda ben nasıl dayanmışım o kadar ay nasıl dayanmışım diyorum:)sizde baya büyümüşsünz maaşallah.Kızın sağlıklı bi hamilelik geçirir inşallah anneciğine:)gebeliğin bu zamanları çok rahat emin ol.İçinden ne geliyosa yap kendini yormadan tabii ki.Bol bol uyu rahat yatmanın tadını çıkar.Son haftalar biraz daha sıkıntılı oluyo şikayet olmasın MEVLAMA.
İyi dileklerin için çooooook teşekkür ederim ALLAH razı olsun cnm RABBİM sana da hayırlı sağlıklı bi evlat dünyaya getirmeyi nasip etsn inşallah.Sen nasıl bi doğum şekli düşünüyosun bu arada?

eilfck hoşgeldin. Doktora gitseniz esasen daha doğru olur. Onlar bazı alıştırmalar veriyorlar. Aksi takdirde hamile kalsan da mutlu olacak mısın? Sorununuzu çözerseniz daha sağlam bir ilişkiniz olur diye düşünüyorum. Belki sistede aynı dertten muzdarip bir arkadaşımız seni doğru yönlendirebilir ama bana terapist şart gibi geldi canım. Sonrasıda hamile de olursun merak etme:)

bu arada bende 6 aylık evliyim ama vajinismus hastalıgm var o yüzden hamile kalmam suanlık zor görünyo nasıl yencem bunu offff :(

Geri