HAMİLEYİM ANNEYİM SÖZLERİ

• Konbuyu başlatan hamileyimanneyim
  • Başlangıç tarihi
H

hamileyimanneyim

Forum Okuru
HAMİLEYİM ANNEYİM SÖZLERİ
Hamileyim Anneyim Sözleri Hamile olduğumu eşime nasıl söylerim söylemeliyim ?

Selam arkadaşlarım daha önceden sitenize yazmıştım bir çok konuya bende sizler gibi anne olmanın ilk on dakikalık şaşkınlığını attıktan sonra mutluluğunu yaşıyorum. Şimdi ben eşime bir süpriz yapmaya karar verdim ama hamile olduğumu gösterecek tatlış mı tatlış güzel sözler arıyorum. Yani tişört vs dedilerde arkadaşlarım benim pek hoşuma gitmedi onun gece işten geldiğinde ki geç geliyor görebileceği yerlere hamileyim anneyim sözleri paylaşmak istiyorum.
hamilelik-ile-ilgili-s_zler.jpg

En çok ama en çok o sevinecek bu duruma. Söylemeden tahlil sonucunu vermeden sağda solda dolabın üstünde dişlerini fırçaladığı aynanın önünde kapı girişinde bu sözleri küçük notlar halinde yazayım istiyorum. Ne yazayım kızlar Yaşasın Anneyim Anne olacağım ya artık bende inşallah. Yaşasın Hamileyim anneyim anlamına gelen sözler ya da ne bilim anladınız ya siz onu benim hayat aşkım görsün ki hamile olduğumu anlasın ne yazayım ne yazayım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aa ilk kez böyle bir şey duyuyorum gerçekten çok hoş şimdi senin amacın mutlu etmek olduğuna göre bi araştırma yapalım bakalım hemen aklıma gelen bir kaç bişeyi paylaşayım istiyorum. Ama gerçekten çok hoş olacağını düşünüyorum bende sizin gibi. Anladığım kadarı ile eşiniz baya duygusal ve bu sıpagettinin yolunu en az sizin kadar uzun zamandır bekliyor. Söz uçar yazı kalır diye bir kaç bişey yazacağım.

YAŞASIN HAMİLEYİM ANNEYİM SÖZLERİNE ÖRNEKLER

1- Bir biberon ve emziği güzelce masanın üstüne ya da göreceği yere koyup HAMİLEYİMM yazılı bir not olabilir mesela

2- 2 kişi iseniz akşam yemeğe geldiğinde bir de boş tabak koyarak sormasını sağlayabilirsiniz ne bileyim tabağın altına birşeyler yazarsınız hamileyim diye böyle de olabilir.

3- Eşinizle film seyredeceğinizi söyleyip sizin ve onun resimlerinden oluşan slaytı hazırlarsınız. Kısa ya da uzun tutarsınız sonunda da HAMİLEYİM yazarsınız bu da süpriz olur.

4- Klişe olmuş bana bir masal anlat babacık parçası eşliğinde de yine hamileliğinizi ifade eden şeyler yazabilirsiniz.

5- Ne bileyim sabah ondan önce kalkıp eğer var ise ultrason resmini kendi yastığınızın üstüne koyup ya da onun görebileceği yere koyarak bunu sağlayabileceğiniz gibi gece geleceğini söylemişsiniz artık en çok neyi kullanıyor ise oraya da bunu koyabilirsiniz süpriz olur.

6- Arabası var ise patik alıp asın :) Ya da akşam illaki bişey istiyor musun diye ararsa iki ekmek iki süt bir de bebek bezi deyin :D:D

Şimdilik benim aklıma gelenler bunlar Sahi kızlar @Mügü @Likapam @*MeleK* Başka neler yapılabilir süpriz için :D:D

Geri