hamileyim bende çatlatma hapıyla hamile kaldım

yeter çelik

Yeni Üye
Üye
hamileyim bende çatlatma hapıyla hamile kaldım
hamileyim

s.a arkadaşlar ben yeni katıldım melek mekanına.bende çatlatma hapıyla hamile kaldım.1.5 yıldır evliyim.fakat benim üçüzlerim olacak. duyunca çok şaşırdım.bir yanım çok sevinçli bir yandanda nasıl bakıcam diye kara kara düşünüyorum.rabbim olmayanlarada nasip etsin.

hadi ilk tebrik eden ben olayim. :)
gözün aydin... bende yeni ücüz teyzesi oldum, ablam iki gün önce iki kiz bi erkek, ücüz bebek dünyaya getirdi :)
hamilelik sürecin biraz zor hatta cok zor gececek ama, üc tane mini mini yavrun olcak :)
buarada ücüz gebelikte kendini kesinlikle hic bi $ekilde yormamam lazim. 8 ay tatildesin yani :)
allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. Dogan büyür canim, nasil bakarim diye tela$lanma :)

yeter cok sevindim cnm bi tasla 3kus vuracaksin süper bisey ya herkes tek tek ugraiyor sen 3lü büyüteceksin allah tamamini erdirsin ins kucagina almak nasip etsin

ayyyy 3. üzmüüü allah yardım etsin ev allah bağışlasın arkadaşım 3 deen melek maşallah yav :D:D çok sevindim allah olmayanlarada versin :D

hayırlı olsun melegin. bende bugun hamile oldugumu ögrendim çok mutluyum ama korkuyorum ilk hamileligim düşük oldu tam 4 haftalık inş.bu bebegim beni terketmez

hayırlı olsun melegin. bende bugun hamile oldugumu ögrendim çok mutluyum ama korkuyorum ilk hamileligim düşük oldu tam 4 haftalık inş.bu bebegim beni terketmez

slm cnm bebegin hayirli olsun korka cnm bende ilk bebegimi düsürmüstüm ama bak bu 3.bebegim sen dikkat et agir kaldirma ani hareketler yapma hic bisey olmaz ins

tebrik ederim cnmmmm ben daha biriyle zorlanırken sen 3 taneyle napcann haberdar et merak ediyorum allah tamamını erdirsin

Geri