Hamileyim beta hcg önce düzenli arttı sonra azaldı

yagmurersoy

Hamiş Melek
Hamileyim beta hcg önce düzenli arttı sonra azaldı
Çok kafam karışık 17 subatta en son reglimi oldum normalde çok düzenli değildir. 28 martta kan verdim hcg 8,62 çıktı, 30 martta 23,42, 2 nisan 90.cikti 6 nisanda 600 cikti 10 nisanda 910 cikinca doktor saglikki ilerlemiyor dedi. Bos ya da dis gebelik dedi. Abdominal usg de rahim kalinlasmasi dışında birsey çıkmıyor Kurtaj olmam gerekebilirmis.. Kanamam yok agrim yok,, kafam çok karışık kizima da gec dollenmeyle gebe kalmistim 2 hafta geriden geliyordu. ne yapmam lazim.beklemem gerekir mi.. böyle düzgün giderken az artması normal mi? kanamam yok ağrım yok göğüs hassadiyeti var. Gebelik belirtilerim var ama bu durum endişelendirdi.. Doktor umutsuz konuştu :(:(

Merhaba, hekiminiz gebeliğinizin sağlıklı ilerlemediğini boş yada dış gebelik olabileceğini belirtmiş. Bu durum da sizin yapacağınz bir şey yok.Hekiminiz hcg seviyelerini izlemeye devam edecek durumunuz hakkın da sizi bilgilendirecektir. Endişenizi gidermek adına başka bir kadın doğum uzmanına da görünmenizi tavsiye ediyorum. Sağlıklı günler diliyorum.

Geri