Hamileyim çocuğuma bakacak gücüm yok yardım edin

Edatasci1234

Yeni Üye
Üye
Hamileyim çocuğuma bakacak gücüm yok yardım edin
Meraba 38 haftalık hamileyim ve bebeğe bakabilicek maddi durumum yok imam nikahlı evliydim evli olduğum kişi terketti gerçekten bakabilicek gucum yok sosyal hizmetlerde tanidigi olan yada evlatlık almak isteyen icinde allah korkusu olan birileri bana yardım edebilir mi gercekten çok zor durumdayim

Meraba 38 haftalık hamileyim ve bebeğe bakabilicek maddi durumum yok imam nikahlı evliydim evli olduğum kişi terketti gerçekten bakabilicek gucum yok sosyal hizmetlerde tanidigi olan yada evlatlık almak isteyen icinde allah korkusu olan birileri bana yardım edebilir mi gercekten çok zor durumdayim

Bur da sizi yargılamıyacağım ... Lütfen çocuğunuzu devlete emanet edin. Tanımadığınız bilmediğiniz insanlara vermeyin.

Sitemiz üzerinden herhangi bir şekil de evlatlık alınıp verilmesi kesinlikle yasaktır. Evlatlık vermeniz için resmi kurumlara başvurmanız gerekiyor. Bulunduğunuz yerde bulunan bir kadın sığınma evine gidebilirsiniz. Durumunuzu izah ettiğiniz de size kucak açacak ve yol göstereceklerdir.

Geri