hamileyim ve tehlikedeyim :(

Nurian

Üye
Üye
hamileyim ve tehlikedeyim :(
kızlar akla ihtiyacım var 2 yıllık evliyim eşimle birlikte tanıştığımız bir bayan var şimdi boşandı bende 36 haftalık hamileyim eşime göz koymuş iftira atıp duruyor bir arkadaşıma yalan yanlış şeyler anlatmış doğumdan sonra peşime adam iftira ettirecekmiş EDIT BY BEYZA yapacağım hastaneyi araştırıyormuş bana ve bebeğime zarar vermeyi aklına koymuş ne yapmam gerek bilmiyorum kanıtlayamıyorum da eşim ona yüz vermediği için beni ve bebeğmi ortadan kaldırmaya çalışıyor nolur bi akıl verin arkadaşım çok kötü konuşmuş onu bile benim söylediğimi düşünüyoro kadar kafayı takmış bana

Moderatör tarafında düzenlendi:
Nasıl yani:S Olurmu öyle birşey resmen kadın hasta ruhlu... Acaba eminmisin eşinden yana güvenin tammı? Yoksa kadın sadece paronayamı yaparak davranıyor bunlar tartışılır konular ama eğer gerçekten eminsen kadın hakkında savcılığa suç duyurusan da bulunabilirsin. Saçmalığa bak sen yaa oldu cnm sen gel kurulan yuvaya göz dik hatta bunu da ilerlet anneye ve bebeğe zarar verme planları yap bu bence geçerli bir suç nedenidir. Emin olursan dediğim gibi savcılığa başvur ve hatta doğum esnasında gerekirse koruma bile iste Allah ıslah etsin böyle kadınları yuvasımızın yanına bile yaklaştırmasın hasta ruhlu bunlar hasta...

eşime dün anlattım oda şaşırdı onun haberi yoktu arkadaşımla birlikte açtık konuyu arkadaşıma eşimin kendisinden hoşlandığını anlatmış engel benmişim eşim kuranın üstüne bile yemin etti böylebirşey olmadığına eşimden yana şüphem yok ama nasıl kanıtlayacağımı bilemedim :(

Burası dağ başımı arkadaşım bu kadar aciz olma eğer eşinden yana eminsen zaten eşin sonuna kadar arkanda olacaktır. Suç duyurusunda bulunun emin olunca;)

kızlar akla ihtiyacım var 2 yıllık evliyim eşimle birlikte tanıştığımız bir bayan var şimdi boşandı bende 36 haftalık hamileyim eşime göz koymuş iftira atıp duruyor bir arkadaşıma yalan yanlış şeyler anlatmış doğumdan sonra peşime adam iftira ettirecekmiş EDİT BY BEYZA yapacağım hastaneyi araştırıyormuş bana ve bebeğime zarar vermeyi aklına koymuş ne yapmam gerek bilmiyorum kanıtlayamıyorum da eşim ona yüz vermediği için beni ve bebeğmi ortadan kaldırmaya çalışıyor nolur bi akıl verin arkadaşım çok kötü konuşmuş onu bile benim söylediğimi düşünüyoro kadar kafayı takmış bana[/quot

Merhaba lütfen başka siteye ait linkleri konu içine yerleştirmeyin !Aksi taktirde banlanırsınız..Sevgiler

Geri