Hamileyken aldatıldım aldatılanlar var mı çok kötü bişi

yalan dünya

Yeni Üye
Üye
Hamileyken aldatıldım aldatılanlar var mı çok kötü bişi

Hamileyken aldatıldım aldatılanlar​

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba bende hamileyken aldatildim bebeğim 12 günlükken öğrendim şimdi oğlum 5 aylık hala atlatamadim çok kötüyum eşim olacak o adamdan tiksiniyorum çok zor onunla yaasamak zorunda kalmak ama ilk fırsatta ayrılmak istiyorum ortak borçlardan ddolayi ona katlaniyorum allah yardımcınız z olsun

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...
Geçer canim neler geçmiyor ki

Bir kadının aldatılması zaten çok çirkinken, hamile bir kadını aldatmak ne aşağılık bir davranıştır. Bunu gerçekten aklım almıyor. Yahu bu kadın senin çocuğunu taşıyor. Hangi vicdanla hangi mideyle sen bunu yapabiliyorsun. Kusura bakmayın, gerçekten tutamıyorum kendimi. İhanetin her türlüsüne karşı olan biriyim kaldı ki karnında çocuğuyla aldatılan bir bayanın psikolojisini tahmin ettiğim için çok daha fazla etkileniyorum. :mad:

Canım benim üzmemeye çalış kendini. Karnında bebek var. En azından bebeğini doğurana kadar sağlıklı olmaya çalış. Bol bol dua et. Sabır, en büyük yardımcın olacaktır. Aldatıldığını düşündükçe stresin büyür, sinirin çoğalır. Düşünmemeye çalış. Kafanı dağıtabilecek meşgaleler bul kendine. Allah yardımcın olsun. Umarın sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın.

bir kadının eşinin en çok desteğini görmek istediği zaman özellikle hamilelik dönemidir hormonların değiştiği tavan yaptığı bir dönemde eşi tarafından aldatıldığını öğrenmek bırakın hamile bir kadını hamile olmayan bir kadının hayatını bile alt üst eder. Allah yardımcın olsun çok takmamaya çalış desemde ne kadar başarılı olabilirim ki rabbim sana güç sabır versin bebeğine sağlık versin eşinide yanlışından geri döndürsün ıslah etsin inş

Allahım ya hamilelik döneminde aldatılmak.Ne kadar kötü bir vaziyet.Kadının erkeğe en çok ihtiyaç duyduğu dönem.Kadın gebelikte yeterince duygusallaşıyor üstüne birde aldatma .. Şu erkeklerin hepsi aynı vallahi iyisi yok. Al birini vur ötekine ..

Ben de tam 14 haftalık hamileyim ve şans eseri eşimin beni aldatma teşebbüsünde bulunduğunu öğrendim. Teşebbüs diyorum çünkü beraber olacağı kadın bir eskort! Telefonla defalarca konuşuyorlar ama fiyatta anlaşamadıkları için aldatamıyor. Bebek için o ısrar etti, ben erken olduğunu düşünüyordum ve riskli gebelik geçiriyorum, stress ve yorgunluk kesinlikle yasak( güya) bunu bilmesine rağmen, nefsine yeni düşüp beni ve bebeğimi aldatıyor. Neyse ki parası çıkışmamış.

Geri