hamileyken rüyasında bebeğinin cinsiyetini gören varmı

• Konbuyu başlatan analıkızlı
  • Başlangıç tarihi
A

analıkızlı

Forum Okuru
hamileyken rüyasında bebeğinin cinsiyetini gören varmı
selam melekler şu an 7 aylık hamileyim ve inşallah bir kızım olacak hamileliğimin ilk zamanlarında daha bebeğimin cinsiyeti kesin olarak belli değilken hep rüyamda bir kız bebek görüyordum ve daha sonra bir kızım olacağını öğrendim ilk hamileğimdede durum böyleydi o zamanda erkek bebek görüyordum ve bir oğlum oldu aranızda böyle birşey yaşayan varmı bebeğinin cinsiyeti belli değilken rüyasında görüpte daha sonra aynısı olan varmı

Ben ikinci gebelikte şöyle birşey yaşadım rüyamda birkaç defa ağaçtan dut koparım yedim komşum bana bir oğlun olacak demişti daha bebeğin cinsiyeti belli değildi rüyada dut yemek oğlan çocuğuna çıkar demişti gerçekten de daha sonra oğlum olacağını öğrendim ve olduda... Üçncüye gelelim üçüncü gebelğim ikizde ikizlerimden biri kesin erkek diğeri cinsiyetini hiç göstermemişti ama kemik yapısına göre oda erkek diyordu doktorum ben değil ama kızkardeşim sürekli rüyasın da bir kız çocuğu görüyor ve bana abla biri kız senin kızın olacak diyordu hakkaten ikizlerimden erkek bebeğe benzettikleri doğumda süpriz yaptı ve bir kız ve bir erkek ikizlerim olmuştu.

bende oğlumda değil ama kızımda görmüştüm sürekli bir kız çocuğu görüyordum hatta hamile kalmadan önce başladı bu rüyalarım hamileyken de cinsiyet belli olmadan önce yine gördüm daha sonra doktorum kesin bebeğin cinsiyeti kız deyince gerçekten çok etkilendim gördüğüm rüyalar gerçek çıkmıştı:)

Geri