hamiş meleklerr yardımmm lutfeeeeennnnn

• Konbuyu başlatan ulker
  • Başlangıç tarihi
U

ulker

Forum Okuru
hamiş meleklerr yardımmm lutfeeeeennnnn
melekler ben suanda 17 haftalık hamileyim 2-3 gundur bi kıpırtı hiss ediyorum ama tam olarak bebekmi yoksa bagırsak hareketlerimi anlayamıyorum :( bebek tam olarak ne zaman tekmelemeye başlar. Tekme atmaya başladımı her gun tekme atması gerekıyorumu yoksa tekme atmadıgı gunlerde oluyormu :((

bu haftada yavaş yavaş hissedersin canım o hissettiklerinde muhtemelen bebişindir =) hergün kıpırdama olmayabilir korkma sakın çok normal

melekler ben suanda 17 haftalık hamileyim 2-3 gundur bi kıpırtı hiss ediyorum ama tam olarak bebekmi yoksa bagırsak hareketlerimi anlayamıyorum :( bebek tam olarak ne zaman tekmelemeye başlar. Tekme atmaya başladımı her gun tekme atması gerekıyorumu yoksa tekme atmadıgı gunlerde oluyormu :((

bu aralarda hissetmen normal, bende erken hissetmeye başlamıştım... bağırsak hareketlerine benziyor ama bir süre sonra emin ol farkedebiliyorsun... sen etmesende kendini farkettiriyor zaten...

bu aralarda hissetmen normal, bende erken hissetmeye başlamıştım... bağırsak hareketlerine benziyor ama bir süre sonra emin ol farkedebiliyorsun... sen etmesende kendini farkettiriyor zaten...

ay cannım cok sagolun rahatlıyorum valla tesekkur ederim :) aynen ole ya sanki bagırsak haraketi gibi :) bi kere dokunmustum kalp atişi gibi 2 kere tık tıl yaptı inşallah bebişimdir :)

Geri