Hamişim kızlarrr hamişimmmm şükürler olsun rabbime :d

esinerkan

Yeni Üye
Üye
Hamişim kızlarrr hamişimmmm şükürler olsun rabbime :d
hamişim
hamileliği hiç bu ay beklemiyodum mart bize kapıdan baktırıcak dedim AMA HİÇTE ÖLE DEDİĞİM GİBİ OLMADI İNANIN ÇOK HEYCANLIYIM ... SABAH EŞİM İŞE GİDİNCEE BENDE İŞE GİTMEK İÇİN HAZIRLANIYODUM İÇİME KURT DÜŞTÜ YAPICAM ŞU TESTİ DEDİM AMA ÜMİTLİ DEĞİLİM TAKMAMIŞTIMDA BU AY HİÇ İNANINKİ...
İLK GEBELİĞİMDE (düşük olmuştu) 3 gün önceden çıkmıştı teste dayanamadım bende SONRA ALDIM ELİME TESTİ YAPTIĞIM GİBİ ÇİFT ÇİZGİ AMA HEM AĞLIYORUM HEM İNANAMIYORUM ALLAHIM HİÇ BEKLEMİYODUM DİYORUM KENDİ KENDİME KONUŞMAYA BAŞLADIM O ANDA YÜCE RABBİM BÜYÜK NELERE KADİRMİŞ BU AY BELİRTİ YAŞADIM AMA HEP PSİKOLOJİK DEDİM KENDİMCE HİÇ ALDIRMAMIŞTIM İNANIN İYİKİ VARSINIZ KIZLAR meleğimin teyzoşları aileme söylemeyi düşünmüyorum 2 ay geçsinde bir sağlıklıca ondan sonra söylerim artık 1 hafta içindede doktora giderim ama çok heycanlıyım içim içime sığmıyor inannkiii off allahım sen HER İSTEYENE VER SEN BÜYÜKSÜN KİMSEYİ ÇOK FAZLA BEKLETME AMİNNNNNNNNNNNN....

aaaaa :D:D ayyy allah sağlıcakla kucağına almak nasip etsin hayırlı ve uzun ömürler versin. çok sevindim canımm darısı tüm isteyenlere inşallahhh.

canımm cokk sevındımm hatta kendı hamıle oldugum gun aklıma geldıı yazdıklarını okurken ve cok duygusallastım suan..gozunuzaydınn dılerım sag salım saglkla hayırlıısyla bebegını kuacgına alırsınn alırızz hepımız rabbım tammaına erdırsın ıns..tekrardann tebrık ederım:))

Geri