" hammame"

  • Konbuyu başlatan elvin berfin
elvin berfin

elvin berfin

Aktif Üye
Üye

[h=2]TÜRKİYE’NİN İLK HEM BAYLAR HEMDE BAYANLAR[/h][h=2]İÇİN AYRI AYRI TASARLANMIŞ KEYF-İ HAMAMI…[/h]İşadamı Akif Ülker’in öncülük ettiği ve adına “Hammame” ile hayatınıza farklı bir yön vereceksiniz…
Zaman, izlerini bedenimizde ve ruhumuzda bırakarak ilerler…
Türk Hamam Kültürü ve Modern Banyo, Geleneğini yaşatmak için buradayız…
Şu ana kadar yaşadığımız mutluluklar, kırgınlıklar, heyecanlar, sorunlar; kısacası her şey tenimizde olduğu kadar bedenimizde de tortu olur ve bir süre sonra bize ağır gelmeye başlar.
Haftasonu kaçamakları, tatiller, dostlarla yapılan kahvaltılar hep bu tortunun temizlenmesi için hayata karşı verilen bir savaşın ürünüdür.

Tatile çıkmak, elbette ki bulunduğunuz yerden uzaklaşmak için iyi bir seçenektir; ancak maddi ve manevi koşullar her zaman uymayabilir. Böyle durumlarda kısa süreli kişisel terapiler geliştirir, kendimizi bir sonraki buhrana kadar rahatlatırız.
Türk Hamam Kültürü ve Modern Banyo, Geleneğini yaşatmak için buradayız…
Ruhunuzu dinlendirirken bedeninizi de dinlendirmek, arındırmak istemez misiniz?
Peki tüm vücudunuzu stresten, yorgunluktan ve negatif enerjiden uzaklaştıracak bir hamam keyfine ne dersiniz?
Türk geleneklerinden vazgeçilmez hamam keyfi, Deposite Outlet Merkezi’nde açılan Hammame ile geri geliyor!

Alışveriş merkezinin içinde yer almasıyla ilk olma özelliğini taşıyan Hammame, alışveriş sonrası yorgunluğun atılmasına da birebir çare olacak.
Türk halkının eşsiz geleneği hamam keyfinin de deneyimlenebileceği Hammame’de, kadın ve erkeklere ayrı bölümleriyle hamam ve spa hizmetleri tüm günün yorgunluğunu atmanızı sağlayacak.
Mimari tasarımı ve hizmetleri ile farklılaşan Hammame’de sauna, buhar odası, jakuzi, kar çeşmesi, şok duşları, dinlenme odaları gibi ünitelerden de yararlanabilir; hamam keyfinizi katlayabilirsiniz. Relax masajı ile de vücudunuza dinlendirici ve rahatlatıcı bir hediye sunabilirsiniz.

Bu keyiften yararlanmak ve kendinizi sultanlar gibi hissetmek için Hammame sizi eşsiz dekorasyonu ve kaliteli hizmet anlayışıyla büyük beğeni toplayan yerine bekliyor!
[h=3]TÜRK HAMAM GELENEĞİNİN YAŞATILMASI[/h]İstanbul Başakşehir’de oldukça büyük bir yatırıma imza atan Ülker, temizliğin herşeyin başı olduğunu ve hamamların da bunun için toplumda ayrı bir yere sahip olduğunu belirtiyor.Türk Hamam Kültürünü yaşatmak için buradayız.

[h=3]KADIN ERKEK AYRI[/h]Sadece hamam hizmeti vermedikleri belirten Ülker, Hammame‘nin aynı zamanda bir masaj salonu olduğunu söyledi. Taşdelen, Hammame‘yi bilinen masaj salonlarından ayıran en önemli özelliğin ise kadın ve erkeklerin aynı mekanı kullanmaması olduğunu kaydetti.

[h=3]MAHREMİYET ÖNCELİĞİMİZ[/h]Mahremiyete büyük önem verdiklerini vurgulayan Ülker, “Erkeklere erkek masörlerimiz, bayanlara bayan masözlerimiz hizmet veriyor. Mahremiyet konusunda son derece hassasız. Her birey için ayrı bölümlerimiz var. Hamamlar, duşlar ve masaj salonlarımız tek kişilik.” dedi.

[h=3]PROFESYONEL TELLAK VE NATIRLAR[/h]Hizmet veren çalışanların alanlarında ihtisas yapmış kişiler olduğunu anlatan Ülker, “tellak ve natırlarımız üniversite mezunu, sertifika sahibi isimler.” şeklinde konuştu.

[h=3]EVLİLERE ÖZEL BÖLÜM[/h]Elini kolunu sallayarak gelen her çifti kabul etmediklerinin altını çizen Ülker, çiftlerden ilk başta evlilik cüzdanı istediklerini, aksi takdirde hizmet vermediklerini vurguladı. Hammame‘de aileler için ise müstakil bir bölüm bulunuyor.
[h=3]NAMAZ KILANLAR İÇİN MESCİT[/h]Hammame‘nin en büyük özelliklerinde biri ise içinde mescidin bulunması. Namaz kılan müşteriler vakit çıkmadan Hammame içinde namazlarını eda edebiliyorlar.

[h=3]VERİLEN HİZMETLER[/h]Türk hamamından, saunaya, buhar hamamından, jakuziye, kuaförden, solaryuma kadar vücut temizliği ve sağlığıyla alakalı bir çok hizmet veren Hammame‘de ayrıca şu masajlar yapılıyor: İsveç Masajı, Tayland Thai Masajı, Derin Doku Masajı, Refleksoloji Masajı, Aromaterapi Masajı, Spor Masajı, Selülit Masajı, Bölgesel Masajlar…
Hammame VIP Spa (ŞUBE 1)
Adres
: Polat Tower – Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak No:4 İstanbul
Tel1: 0212 – 266 76 10
Tel2: 0212 – 266 76 11
Hammame VIP Spa (ŞUBE 2)
Adres
: Deposite İş Merkezi Sosyal Tesis Bloğu Kat:1 Başakşehir / İstanbul
Tel1: 0212 – 671 11 77
Tel2: 0212 – 671 10 86
Hammame VIP Spa (ŞUBE 3)
Adres: Yeşilyurt Spor Klubü içi – Hammame Spa Merkezi Bakırköy – İstanbul
Tel1: 0212 – 574 44 74
 
Üst