Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

sonra kupa kalp gelince aynı şeyi yapın,bunu tam olarak açıklarmısınız kupa kalp diye kastettiğiniz ne ? ve biz yere koyduğumuz kağıdımı alıyoruz 4. kart ne anlamadım açıklarmısınız?

mrb bende baktm bana yardmci olun lütfen. şimdi ben kendim için kupa kızı ve kupa as sectim onun için Karo erkeğini ve Karo as sectim.. ilk
dediğiniz gibi üst dedim ve üstten bir kart çekip ortaya koydum bu kağıtta maca papaz çıktı.. ve
kendi tarafımda kupa kız ile kupa birli çıktı.
onun tarafında Karo erkek ile Karo birli çıktı bu ne demek oluyor şimdi anlayamadım ortadaki papaz ne alaka o kim..

ben anladığım kadarıyla açtım şu kartlar çıktı acaba yorumlayabilirmisinz benm kafam karıştı
sağ üst dedim sinek kız benim maça vale o kişi
ortada sinek kız var
sol tarafta
6 maça
2 sinek
8 sinek
as sinek
maça papaz
10 sinek
as kupa
vale kupa
7 sinek
8 kupa
as maça
10 karo
sağ tarafta
10 maça
9 sinek
2 kupa
as karo
maça kız
9 maça
papaz sinek
maça vale
karo papaz
9 karo
8 karo
7 kupa çıktı

bende baktım cok güzel ama şöyle bir sorum var aslında altlarını alma olayını bende anlayamadım o yuzden kartları 3er 3 er actım benım kartım kalbım onun kalbı ve kartı hangı uclu grupta cıkarsa o grubu aldım... ne kadar dogru oldu bılemıyorum...
bu yontemle baktıgım cıkan kartlarımı yazayım sonrada sorumu sorayım.
benım kartım sınek onun kı karo --- ortadakı kart benım kalbım (sınek as)
benım tarafımda :kupa kız - karo vale(onun kartı)- maca 6- sinek vale- kupa as- karo 7 cıktı
onun tarafında ıse: karo 6- kupa papaz- sınek 2- sınek kız(benım kartım)-karo as(onun kalbı)

az cok yorumladım ama burda benım tarafımda bır bayan cıktı ve kupa as var şimdi bu kupa as bu bayanın kabımı yoksa baska bır erkegın kalbınımı temsıl edıyor. ayrıca bu bayan onun kısı kartının ustunde benım kalbımın altında onunla ılıskılı bırı olarak mı yorumlanmalı yoksa ben onun hayatında bır bayan var gıbı dusunuyorum seklınde yorum mu olmalı...

bıde sınek 2 derın uzuntu demek mıs onun tarafında benım kısı kartımın ustunde cıktı bu kart bu kısı benden dolayı uzuntu mu yasayacak yoksa ben ondan dolayı uzuntumu yasayacagım hangı yorum daha dogru olur???

yardımcı olursanız sevınırım...

merhaba, fal çok hoşuma gitti denemek istiyorum ancak anlayamadığım bir nokta var. Kağıtları sağ elimizden sol elimize alırken kupa kızını gördüğümüzde altındakilerle alıyoruz demişsiniz. Eğer en baştaysa altındakilerden kastınız kaç tanesi ? nereye kadar altındakiler ? ya en alttaysa açıkcası burda biraz kafam karıştı. cevaplarsanız çok sevinirim :)

Geri