Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

handanca bişe soracağım yaaa peki kestikten esmerlerdemi kupa ları ve karoları seçecek yoksa siyahları seçebilirmiyiz birde 4 e ayırıyorzyaa mesala sinek vale o maça benim sinek as benim kalbim maça onun kalbi desteden ayırırken hangisi gelirse gelsin fark etmez dimi sırası yok yani as gleldi mesala ayıırıyoruz . sonra bunların hepsinimi üstüste alıp soruyoruz karşıdakine yada bize

ellerine sağlık handanca uğraşmışsın o kadar.. ama maharet yorumlayanda valla :):)

benim anlamadiğim ben esmerim partnerimde esmer hangi jkartlari önce alacagiz bujkartlari ayirinca tejkrar destenin içine koyup öyle ayiriyoruz dimi...sag sol diye sorarkende ortada olan karti bizmi joyacagiz yada neye göre o karti ortaya koyuyoruz..

benim anlamadiğim ben esmerim partnerimde esmer hangi jkartlari önce alacagiz bujkartlari ayirinca tejkrar destenin içine koyup öyle ayiriyoruz dimi...sag sol diye sorarkende ortada olan karti bizmi joyacagiz yada neye göre o karti ortaya koyuyoruz..

2nizde esmerseniz birinizi Sİnek diğerinizi Maça seçerek ayırın. Oradaki kart üsteki ilk karttır. Sonra sağ sol deyip ona göre sıralıyoruxz.

Teşekkürler handanca patronlar gitsin ilk işim bu falı tekrar denemek olacak :) inşallah güzel şeyler söyler kağıtlar yoksa o kağıtları varya :)

onu sinek kjendimi maça seçtim bneim tarafimda kupa9 karokiz kupa8 kupa10 karo10 kupavale kupa8 sinekkiz kupa7 karo9 kupapapaz maçavale onun tarafinda karo8 kupa2 karovale kupa6 sinek9 sinek10 sinek6 maçapapaz maçaas kupaas sinekpapaz onun içiçn seçtigimkart ilk kartti onda ortada çıkti bilmem artijk dogrumu yaptim...yorumlarsan sevinirim

bişey daha soracam şimdimesela ben kendim için maça seçtim katlari seçerken maçajkiz geldi maçayla beraber onun altindaki 1 kartidami aliyoduk çünkü ben oyle yaptim

Geri