Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

handancn bunu kendin bahkınca cıkıyomu ben anlamadım bendede vr ama yapcam ama ben falı anlamadım bende coh fal biliyom ama kendi kendine bahkınca olmuyor cıhmıyor coh denedim bunu yaparsam belki cıkar ama anlamadım ben:(

slm

ben yaptım sag sol taraf benim ortada valekaro var benim tarafımda kupa kis var yani ben maca7 var karo bir far kupa yedi var kupa 10 var kupa vale var maca vale var sag taraftada kupa 10 var sinek papaz var kupa 1 var maca 1 var karo kis var sinek 10 var bunu yorumlarmısın handancan

ben yaptım sag sol taraf benim ortada valekaro var benim tarafımda kupa kis var yani ben maca7 var karo bir far kupa yedi var kupa 10 var kupa vale var maca vale var sag taraftada kupa 10 var sinek papaz var kupa 1 var maca 1 var karo kis var sinek 10 var bunu yorumlarmısın handancan

yardımcı olursanız sevinirim

öncelikle paylaşımınız için teşekkürler..
anlamadığım bir yer var.başta seçtiğimiz 4 kart var ya (kız vale ve iki as) onları tekrar destenin içine karısık olarakmı koyacağız yoksa belli bir sırası varmı??

lütfen yardım :/

yha ben ayırma işlemini anlamadım.kupa kızı görünce ayırıorum bu kez karo valeyi ararken diğer kenara ayırdığım kartların içinde oluo mesela ozaman ne yapmam gerekio :/ yada ayırma işlemi dahada basite indirgeyerek anlatırmısınız lütfen :(

yha ben ayırma işlemini anlamadım.kupa kızı görünce ayırıorum bu kez karo valeyi ararken diğer kenara ayırdığım kartların içinde oluo mesela ozaman ne yapmam gerekio :/ yada ayırma işlemi dahada basite indirgeyerek anlatırmısınız lütfen :(

Kupa kızı, Kupa as- Karo Vale, Karo as

Şimdi ayırma işlemine gelelim.. Diyelimki elimizdeki 4üncü kart kupa kızı (kupa kızı dahil 4 kartıda alıp kenara ayırıyoruz...

Devam.... Bakıyoruzki mesela 3 kart sonrada karo as göründü (o üçkartıda karo as dahil alıyoruz, ayırdıklarımızın üzerine koyuyoruz...

Devamm 1 kart sonra kupa as hemen ardında da karo vale göründü.. Karo vale dahil öncekileri alıp elimizde kalanları bırakıyoruz.....

Geri