handanca'ya Tarot açtıranların Yorum Köşesi

teşekkürler Handanca Hanım yorumunuz için, daha doğrusu ilgilendiğiniz için. inanın ağlıyorum şimdi sevinçten , bazen insan kendini o kadar çıkmazda görüyor ki birinin el uzatması güzel, zaman harcayıp bana biriki satır yazdığınız için çok teşekkür ederim. uyarılarınızı dikkate alacağım. pozitif olmak istiyorum herşey çok daha güzel olacak biliyorum. size çok teşekkür ederim, sırdaşım gibisiniz, yanımda olduğunuz için teşekkürler

çok teşekkür ederim handancım
ayetlerde hepime ibret olucak ders olucak anlamlar var bence fal da değil eline sağlık canım
allah hepimize ibret almayı nasip etsin

BANA YAZMIŞ olduğun yorumlar tam beni anlattı sinirli ve dediğim dedik bir yapım var ve hep bu yüzden beni seven insanları çok kırıp yıpratıyorum bu huyumdan nefret ediyorum ama değişemiyorum ama ne olursa olsun değişmeye düzelmeye çalışıcam gönlüne emeğine sağlık çok keyifli oluyo teşekkür ederim....bu arada bu yazdığım 2. msj ilki gelmedi bende tekrardan yazdım

iyiki varsın ve iyiki seni tanımışım tşkler o güzel yorumların için allah sana saglık ve mutluluk versin hayatta hep mutlu ol

beni yeni üyeyim ve ilişkim için tarot talebinde bulundum, yorumları okudum handanca'ya yapılan , umarım bana da bakar ve ben de samimi yorumlarımı düşüncelerimi paylaşırım burdan

Yorumlarınız çok güzel yha :) Bende yeni üye oldum siteye.Aklıma takılan çok önemli bi sorunum var :S Handanca'ya yazdım.Bakalım neler çıkıcak :S :D

Geri