handanca'ya Tarot açtıranların Yorum Köşesi

Selam Handanca,
Sorduğum soruya ve sorulara o kadar isabetli yanıtlar vermişsin ki, inanılmaz şaşırdım. Gerçekten beni tanımazsın. Bu sorduğum sorularla ilgili hiç bir şekilde gerçekte bilgin yok ama inanılmaz doğru yorumlarda bulunmuşsun. Bravo sana. Tebrik ediyorum gerçekten. Bu kadar iyi bir tarot yorumcusu ve bu kadar isabetli sonuç olabilir ancak. Tekrar teşekkür ederim. Sevgiler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler handanca ağzına yüreğine sağlık evet bu aralar dikkatsizim hemde çok nedenini bende bilmiyorum ama elimden geldiği kadar dikkatli olmaya çalışıyorum inşallah iş ve aşk konusunda güzel fırsatlar çıkar iş konusunda bilmiyorum şu anda memnunum ama bakalım kader kısmet neyi gösterecek aşk konusuda inşallah bir an önce güzel fırsatlar çıkar önüme eski sevgilimi tamamen aklımdan kafamdan çıkarmak istiyorum çünkü. Tekrar ağzına yüreğine sağlık iyiki burdasın iyiki bende burdayım sizi buldum :)

monotonluktan kurtul. aynı şeylerle uğraşma diyor kart.
aşk varsa sadakat var sana. bekarsan evlilik kapın açılıyor.
amaçsız cümleler kurma. sonra oturur düşünürsün.

açıkçası biraz kafam karıştı ne cümlesi ne düşünmesi anlamadım
ama harikasın diline eline sağlık

monotonluktan kurtul. aynı şeylerle uğraşma diyor kart.
aşk varsa sadakat var sana. bekarsan evlilik kapın açılıyor.
amaçsız cümleler kurma. sonra oturur düşünürsün.

açıkçası biraz kafam karıştı ne cümlesi ne düşünmesi anlamadım
ama harikasın diline eline sağlık

Karışacak bişey yok. Ağzına her geleni söyleme sonra sıkıntı olur demek istemişim.

Selam Handanca,
Sorduğum soruya ve sorulara o kadar isabetli yanıtlar vermişsin ki, inanılmaz şaşırdım. Gerçekten beni tanımazsın. Bu sorduğum sorularla ilgili hiç bir şekilde gerçekte bilgin yok ama inanılmaz doğru yorumlarda bulunmuşsun. Bravo sana. Tebrik ediyorum gerçekten. Bu kadar iyi bir tarot yorumcusu ve bu kadar isabetli sonuç olabilir ancak. Tekrar teşekkür ederim. Sevgiler...

NOT: Aramızdaki yazışmaları yazmanıza gerek yok. Sadece yorumunuzu gösterdim mesajınızda.

selam herkese selam handanca ben yeni uye oldum ve handancaya tarot falima baktirmak istiyorum handan ablacik bende cok istiyorum insallah kismet olurda banada bakarsiniz hayatim alllak bullak simdiden cok tesekkur ederim

ya birileri bana yardim edebilirmi tarot baktirabilmem icin 30 mesaj yazmam gerekiyormus sanirim nereye hangi konuda lutfen bana yardim edebilirmisiniz ceza almak istemiyorum

Handancamm arada sırada kendimi yoklatıyorum sana.. Teşekkürler yorumun için.....Yalnız son yazdığın yorumda dikkatli ol demişsin... Evet kesinlikle dikkatliyim bu sefer !!! :nazar::hmm:

Geri