Hangi bez markası daha iyi ?

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Hangi bez markası daha iyi ?
Kızlar ablam adına soruyorum.Yeğenim bezden dolayı pişik olmuş. Pişiği de kolay kolay geçmiyor . Sanırım kullandığı bez ile alakalı .Sizler hangi bezi kullanıyorsunuz ? Kullandığınız bez markasından memnunmusunuz ? Deneyimli anneler lütfen yorum yapın.

Selam ben kızım dünyaya geldiğinden beri hugies kullanıyorum kremli ve bebeğin pişiğini önlüyor.Kullanmanızı tavsiye ederim

Bende evybby kullanıyorum .Bez kendinden kremli olduğu için pişik gibi problemler olmuyor.Henüz bebeğimde pişiğe rastlamadım tavsiye ederim

Herkese merhaba hanımlar bende oğlum dünyaya geldiğinden beri prima kullanıyorum .Prima hem çok esnek hem bebeğim çok rahat ediyor.Sıvıyı hapsettiği için bebeğimi rahatsız etmiyor .Prima kullanmanızı tavsiye ederim ;)

Ayy bende hamileyim yakında doğurucam .Şimdiden hangi bebek bezini almalıyım diye kara kara düşünüyordum . Yenidoğan prima almayı düşünüyorum genelde herkes huggiesten şikayetçi çok kalınmış.Bakalım hayırlısıyla bebeğim gelsin kullanınca bende sonucu yazarım

valla kızlar ben evy baby tavsiye etmem acayip derecede sızdırıyor bebeğimin çişi sırtına kadar çıkıyordu .Şimdi prima kullanıyorum gayette memnunum

ben doğduklarından beri molfix kullanıyorum ikzilerime bez değişimi pişik yapabiliyor bir de krem olarak bepanthol zeytinyağlı kullanıyorum pişiğe engel oluyor çok güzel bir krem

bizde dönüşümlü olarak prima ve huggies kullanmıştık öyle pişik problemi yaşamadım prima yapı olarak huggiesten daha esnek bir yapıya sahip olduğu için çoğunlukla prima kullandık pişik olayına gelince bebeklerin cildi gerçekten çok hassas oluyor özellikle de eğer bebek açık tene sahipse bu hassasiyet daha çok artıyor zeytinyağı iyi gelecektir bide eczanelerden ten rengine göre özel yapım kremler var onları alıp kullanabilirsiniz gerçekten işe yarıyor

Geri