Hangi Cins Kedi sahiplenmeliyim ?

C

chediş

Forum Okuru
Hangi Cins Kedi sahiplenmeliyim ?
Selamlar ben de evimde bir kedi istiyorum. Kedi sahiplenmek istiyorum ama hangi tür kedilerin daha uyumlu ve sevecen hırçın olmadığını bilmiyorum. Bir arkadaşım tam yazamayabilirim lütfen beni affedin skodiş diyor ne demekse internetten baktım tek renk harika görünüyorlar uzun zamandır düşünüyorum ve eşimle oturarak karar verdik oğlumuzun hayvan sevgisi ile büyemesi gerektiğine karar verdik. Sizce insanlarla en içli dışlı ve uyumlu oyuncu kedi hangisi kızlar hangi kedi cinsi daha iyi bana yardımcı olabilecek olan var mı ? Bir de kediyi evde beslemek haram değil diye biliyorum siz ne diyorsunuz ?

Selamlar ben de evimde bir kedi istiyorum. Kedi sahiplenmek istiyorum ama hangi tür kedilerin daha uyumlu ve sevecen hırçın olmadığını bilmiyorum. Bir arkadaşım tam yazamayabilirim lütfen beni affedin skodiş diyor ne demekse internetten baktım tek renk harika görünüyorlar uzun zamandır düşünüyorum ve eşimle oturarak karar verdik oğlumuzun hayvan sevgisi ile büyemesi gerektiğine karar verdik. Sizce insanlarla en içli dışlı ve uyumlu oyuncu kedi hangisi kızlar hangi kedi cinsi daha iyi bana yardımcı olabilecek olan var mı ? Bir de kediyi evde beslemek haram değil diye biliyorum siz ne diyorsunuz ?
Kedi haram değildir. Spyhnx adlı bi kedi varmış araştırmıştım tüysüz bir kedi onlar çok sadık ve çok akıllı uslu oluyorlarmış tabi tipi sizi korkutmasın. Ayrıca erkek kedi almanızı önermem çünkü azglınlık döneminde evde sıvı bırakabilir mobilyalarınıza

Hangi cins olur ise olsun mutlaka dişisini alın dediğimiz gibi azgınlık döneminde evde mobilya ve tırmalanacak her yeri malesef mahfediyorlar ve kesinlikle çişlerini yapıyorlar arkadaşlarım. Hem dişi olunca bebişte düşer size :)

Vardı van kedisi vardı dişi sandık meğerse erkekmiş üç ay baktık ve sahiplendirdik malesef.. Yeni bir dişi yavru bekliyoruz yakındır almamız :)

Yazılışını yanlış yazıyorum mutlaka da skodiş diyorlar ondan alcam dişi bekliyorum yavrulamasını dişisinden alacam ilk yavrusunun :)

Ekli dosyayı görüntüle 85436

Merhabalar, bu minnak benim kızım . Cinsi tekir çok haylaz olduğu kadar sevimli ve cana yakın. Şimdiye dek tek vukuatı idrarını tuvaleti dışında başka bir alana yapmak. Yatılı misafirimiz oldu kızımız rahatsız olmuş ve bize mesaj vermiş. Tüyleri çok dökülüyor buna dikkat etmek lazım . Evde astım hastası varsa kesinlikle kedi beslemenizi tavsiye etmem.
Maşallah çok tatlıymış. Hala besliyor musunuz

Geri