Hangi deterjani kullaniyorsunuz??

ESDE

Hamiş Melek
Hangi deterjani kullaniyorsunuz??
hangi deterjani kullaniyorsunuz hangi deterjan daha iyi deterjan cesitleri camasir deterjanlari bulasik deterjanlari konulari burada
Sevgili melekler,
Hepimizin evlerinde asagi yukari camasir makinasi ve bulasik makinasi mevcut artik, peki siz hangi deterjanlari kullaniyorsunuz? Burada birbirimize yardimci olmak adina paylasalim lutfen, hepimizin alistigi bir marka vardir elbette, o yuzden baska alternatifleri pek denemeyiz, fakat belkide ucuz ama hic denemedigimiz bir marka cok cok iyi? Ben Turkiyedede burdada aliskanlik camasir icin Ariel Bulasik icinde Calgon markalarini kullaniyorum, ya siz melekler :çamaşır: ???

jhgjgj-8a.jpg

Ben beyazlar için Ariel kullanıyorum,renklilere de colormatik herhangi bir deterjan kullanıyordum.Ta ki Perwoll sıvı deterjanı keşfedene kadar.Daha önceden sürekli toz deterjan kullandığımdan, deterjan çekmecesini yıkamaktan gına gelmişti.Bir denemelik perwoll renkliler için olanını aldım,çok memnunum.Mis gibi kokuyor,gayet güzel temizliyor.Üstelik deterjan çekmecesi de pırıl pırıl kalıyor.Ariel bitince bir de beyazlar için olanını deneyeceğim.O da olursa artık perwoll sıvı deterjan kullanmayı düşünüyorum :tik:

Hmmm, perwol hic denememistim, fransada marketlerde gordum gibi sanki ama, denemekte fayda var tabi, burada zaten genelde artik hepsinin sivisi kullaniliyor, ama sividada dozunu kaciriyorsun cabuk bitiyor :) birde kapsul jeller cikti simdi, ilk kez aldim arielinkini yine denicem bakalim, kampanya vardida :D kacirmiyayim dedim,Yoksa cok pahali deterjanlar yaa, burdan Arielin yetkililerine sesleniyorum! dusurun artik bu fiyatlari bizede gunah:D temiz olsan dert olmasan ayri dert hahaha Bu kapsul deterjanlardan Turkiyede varmi ? boyle ufak ufak tek yikamalik sanki az gelicekmis bir makinaya gibi duruyor ama :) dur bakalim denedikten sonra guzel olursa paylasirim yine :D

DSC04179-d.jpg

merhaba,
acil olarak bir şey sormak istiyorum.
evde deterjanım bittiği için beyazlara perwoll renkliler için olan deterjan koydum ve deterjanın kendi rengi olan mavilik beyazlara karışmış durumda. defalarca duruladım ama geçmedi. yeni bir beyazlar için deterjan alıp yıkadığımda çıkarmı acaba :( yeni giysilerim mahvoldu açıkçası

ben her markayı denedim ama en çok menun kaldığım renklilerde persil canlı renkler bayzlarda alo kullanıyorum çok memnunum bide beyazların için e sodamatik döküyorum bembeyaz yapıyor ama ben deterjanda sıvı kullanmıyorum hoşuma gitmedi sıvı hiç kömürmiyor gibi sanki temzilemiyor gbi geliyor sanırm psikolojik olarak bna öyle le geliyo

Beyazlarda ariel,renklilerde perwol,sıvı olan beyaz deterjanlarında nevresimler vb gibiler için persil mükemmel yumuşatıcı o an ki zevk ve tercihime bağlı

Benzer Diğer Konularımız !

Geri