Hangi epilasyon aleti iyi

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Hangi epilasyon aleti iyi
Tüylerinize elveda demek isteyen bayanlar…. Son teknolojik gelişmelerde çok iyi tasarım zenginliğiyle karşınıza çıkan lazer teknolojisiyle üretilen cihaz kullanımlarında bulunmaya ne dersiniz? Arçelik, Braun, Philips… Pek çok farklı ve kaliteli epilasyon markası arasından seçim yapamıyorsanız farklı ürün yorumlarını sitelerden inceleyerek karar verebilirsiniz. Yaptığım araştırmalar sonucunda Braun teknolojisini tercih eden pek çok yorumla karşı karşıya kaldım. Farklı parça seçenekleri, teknolojide son devrim ve hassas vücut algı sensörü seçenekleri ile fiyatına göre artan Braun bayanların son senelerdeki en gözde seçimleri listesinde yer alıyor.

Braun-Silk-Epil-9-Skin-SDL880281897-6-cd6f0.jpg

En hızlı ve en hassas epilatör tercihinizde Barun’un birçok farklı çeşidi arasından ekonominize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Braun teknolojisinde en ileri düzeydeki özelliği ile tercih edilen Braun silk epil 9 hızlı ve hassaslığı ile beğenilen bir tercih. %40 daha geniş ve Microchip teknolojili cımbızı ile ağdanın alamadığı kısa tüyleri bile alabilme başarısını gösterebilen bir üründür. Geniş başlıkla daha derin ve uzun cımbızlarıyla size pürüzsüz bir cilt hediye etmede başarılıdır. Ayrıca bu ürünü ılık bir duşta kullanım gerçekleştirip ağrısız bir epilasyon deneyimi yaşayabilirsiniz. Akan suda bile kolayca temizlenebilen ürün frekanslı masaj başlığıyla hassas ciltler üzerinde bile çok etkilidir. Döner başlığı, iki farklı hız ayarı, ıslak ya da kuru moda çalışabilir özelliğiyle bu ürüne bayılacaksınız.
PhotoGrid_1424513968368.jpg

Braun silk epil 7 wet&dry epilatörde beğenilen bir Braun modelidir. Kısa tüylerde etkili olan bu cihaz tekrarlanan kullanımlarda ağrısız sonuç almanıza destek olur. Dinlendirici bir tüy alma süreci için sıcak su altında işlem gerçekleştirme tercihinde bulunabilirsiniz. Nazik performanslı bir teknoloji olan wet&dry 7 formu ile 4 haftaya kadar pürüzsüz cilt elde etmeniz kaçınılmaz olabilmektedir. Yüksek frekanslı masaj etkisi, yakın tutuş teknolojisi, her cilde uyum sağlayabilecek hız ayarı, maksimum cilt teması ve hassas başlığıyla ürünü kullanmaktan dolayı çok memnun kalabileceksiniz. İstenmeyen yüz tüylerinizden bile bu tarz bir teknolojiye sahip Braun teknolojisiyle arınabileceksiniz. Kendinizi iyi hissettirebilecek bir epilasyon etkisi için Braun gücünden faydalanma fırsatını yakalamaya hazır mısınız?

ben 15 yıl önce braun silk epil epilasyon hediye almıştım hala kullanırım ya da philips tabii ki uzun süreli olsun istiyorsanız bu markalar gayet iyi

bende yıllar önce braun kullandım şu an yeni modellerini bilemiyorum ama benim kullandığım o zamanların en yeni modellerindendi ama bikini bölgesinde çok randıman alamadım valla etkili bir çözüm için bana göre en iyi lazer.. ben yaptırdım gayette memnun ve rahatım

Geri