Hangi göz rengi daha güzel?

Ben mavi gözlere sahibim ama illaki kendi gözlerim mavi diye en güzel göz mavi göz demiyorum bana göre gözlerin renginden daha çok o gözlerdeki mana ve bakışlar çok daha önemli benim için :)İsterse en güzel göz rengine sahip olsun bir insan bomboş ve manasız baktıktan sonra benim için önemi yok:D

bişi sorucam arkadaşlar:D:D.d hangi renk olursa olsun bakmayı bilmiosa bön bön bakıosa hahahah önemli değil bence bakmayı bildikten sonra bakın gözler neler taşır hahahahah :meçhul:

Ben mavi gözlere sahibim ama illaki kendi gözlerim mavi diye en güzel göz mavi göz demiyorum bana göre gözlerin renginden daha çok o gözlerdeki mana ve bakışlar çok daha önemli benim için :)İsterse en güzel göz rengine sahip olsun bir insan bomboş ve manasız baktıktan sonra benim için önemi yok:D

Katılıyorummmmmmm :):) Bakışlar çok önemli.. Varsın dünyanın en güzel gözlerine sahip olsun ama moron gibi bakıyorsa o gözler hiçbir anlam ifade etmez..
Benim gözlerimde ela, bal veya yeşil renkte.. :D tam anlayamadım ortama göre değişiyor.. Güneşte çok güzel bir yeşile, gölgede koyu bal rengine dönüyor.. Karar veremiyor gözlerim... :D:D

benimde eşiminde gözlerimiz bal rengi eşiminki bazen koyu yeşil gibi oluyor..ben çok seviyorum gözlerimizi............ama asıl olan bakışlar tabi..mesela herkez benim gözlerimi begenir çok bir özelligi yok ama çok begeniliyor..hatta bazen beni ikinci kez gören birisi ya senin gözlerin yeşil degilmiydi diyor:D

Geri