Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?

L`oreal Youth CODE Jeunesse
yüz cremi

codejeunesselorealparis.jpg

Son düzenleme:
bende geçenlerde astoria ya uğramışken flormar gördüm ve pudram bitmişken alayım dedim

pudra-8028.jpg

birde aklımda göz makyaj temizleyici vardı evdeki bitmişti. Tam çıkacakken tezgahda göz temizleme disklerini gördüm denemek amaçlı bir alim ne olucak die aldım ve çok memnunum bir tanesi yeterli oluyor çok rahatlıkla çıkartıyor ve besleyici özelliği var göze bir zararı yok. Benim gözleirm çok hassastır normalde bir sıkıntı olmadı. Ayrıc açok pratik olmasıda bir avantaj yanınızda da gezdirebilirsiniz. Hemen temizleyip kurtuluyorsunuz en ağır göz makyajlarından. İçinde 80 tane var 8-9 tl civarı fiyatı..

100_3121-6992.jpg

100_3122-2419.jpg

sağol canım ee hani meleklerim kimse birşey almıyor mu ???
bugün öğle arasında astoria ya gittim dayanamadım kozmetikçiye girdim gene :) göz altı kapatıcımı biyerde kaybetmişimde :D

göz çevresinden çok rahatsızlık duyuyorum son zamanlarda uykusuzluktan ve sürekli bilgisayara ekranına bakmaktan.. Güzel bir ürün aldım bu sefer benefit markası hem dokusu ve sürüşü çok iyi .. Hemde güzel kapattı yorgunluğumu :D:D Zaten en çok ürün satan marka haline gelmiş.. dolayısıyla biraz pahalı gelebilir.. Ama memnun kalırsam devamlı kullanımda diğer ürünlerinide deneyebilirim..
09094600202-2889.jpg

Cildim çok hassas onun için gece ve gündüz nemlendirici sürüyorum... Yoksa yüzüm kuruyor ve kabuk kabuk oluyor...Uzun süredir kullandığım Neutrogena'dan da çok memnunum...Çok uçuk fiyatlarıda yok...

En son Neutrogena Hafif Formüllü Gece Kremi

neutrogena-hafif-formullu-gece-kremi-4324.jpg

Neutrogena Yoğun Nemlendirici Gündüz Kremi

neutrogena-8382.jpg

ve Neutrogena Radiance Boost Göz Çevresi Bakım Kremi

neutrogena-goz-cevresi-8420.jpg

aldım...

bende en son sexy 212 deodorant
avon fondoten
avon-ekim-katalo%C4%9Fu-8-500-x-3491.jpg

bide fondoten süngeri almıştım sanırım bu kadardı bayadır birşey almamışım :D
Lionesse-Fondoten-Sungeri-Latex-223__36533783_0.jpg