Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?

farım
http://tr.strawberrynet.com/makeup/...llanıma-hazır-5-renk-/174785/?CatgId=p#DETAIL

upload_2015-2-27_17-29-26.png

Ben göz makyajı yapmayı çok severim. Özellikle gözlerime kalem sürmekten çok hoşlanıyorum. Yalnızca bir göz kalemi kullanarak ve bir allık sürerek çok doğal bir makyajla dışarıya çıkan biriyim. Kalemi yalnızca göz kapağımın üzerine sürerim, alt kısmı boyamaktan hoşlanmıyorum. Son zamanlarda genç kızlar tarafından fazlasıyla ilgi gören Maybelline Göz Kalemini çok beğeniyorum. Uzun süredir kullanmakta olduğum bu markanın tüm ürünlerinden çok memnunum.

Maybelline, diğer birçok markaya nazaran fazlasıyla ucuz ürünler satıyor. Bu markanın kalitesiz olduğunu düşünmüyorum. Kullandığım göz kalemi sabahtan akşama kadar gözümde kalıyor. Oldukça koyu bir renk ve çok kalıcı; kolay kolay akmadığı için makyajınızın bozulma ihtimali düşük.

khbb.JPG

Cilt lekem olduğu için en son solante güneş kremi aldım .Bununla birlikte sürekli dudaklarım çatladığı için dudak bakım kremi aldım.

Benim yüzümde güneş lekeleri çıkmaya başladı . Even Better Clinical Koyu Leke Serumu kullandım lekelerin görünümün de azalma başladı. Tamamiyle geçicek gibi . Diğer kozmetiklerim lancome dan .Başka marka ürün tercih etmiyorum.

En son aldığım kozmetik ürünleri nyx ürünlerinden oluşuyor. İlk kez almama ve bu markanın ürünleri ile tanışmama rağmen inanılmaz sevdim oldukça kaliteli makyaj ürünleri var. Zaten profosyonel makyaj olarak geçiyor marka..

nyx makyaj bazı.jpg

nyx markasının en favori ürünlerinden biri olan pore filler makyaj bazı.. İçerisinde güneş koruyucu özelliği var hem günlük hemde özel makyajlarınız da makyaj bazı olarak kullanabiliyorsunuz. Gözenek kapatıcı özelliği var daha sonra süreceğiniz fondotenin daha etkili ve pürüzsüz durmasını sağlıyor. Kesinlikle tavsiye edebileceğim mükemmel bir ürün diyebilirim. Her cilt tipine uygun ve tek renk olarak satılıyor.

eyeliner.jpg

Nyx çift taraflı eyeliner kullanımı oldukça basit ve sürüşü çok kolay. Eyeliner sürme konusunda eğer beceriksizim diyorsanız kesinlikle kullanabileceğiniz bir ürün diyebilirim. ürünün bir tarafı eyeliner diğer tarafı asansörlü kalemden oluşuyor. buda size çift kullanım olanağı sunuyor yani iki ürün bir arada hangisini o anda kullanmak istiyorsanız onu kullanabilirsiniz.

Ve yine bir diğer satın aldığım nyx ürünü ise kaş kalemi... Ama o bildiğiniz normal kaş kalemler gibi değil. Farklı renk tonları mevcut sizin kaş ve cilt renginize en uygun renk tonlarını bulabilirsiniz. sürüşü çok kolay ve waterprof özelliği sayesinde öyle gün içerisinde çarçabuk akıp dağılmıyor. seyrek kaşlarınızı doldurmak için çok başarılı bir ürün ve ürünün diğer tarafında aydınlatıcı kontür özelliği bulunuyor ve bununla kaş altınıza aydınlık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

kaş kalemi.jpg

Açık tenliler için oldukça başarılı ve renk olarak mükemmel diyebileceğim likit aydınlatıcı pembe tonlarında.. öne çıkarmak istediğiniz bölgelere likit aydınlatıcı sürmeniz yeterli çok hoş bir parıltısı ve yüze inanılmaz bir canlılık kazandırıyor ben çok sevdim;)

aydınlatıcı.jpg

Geri