Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?

tavuk_kavurma

Yeni Üye
Üye
Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?
saito spa cilt bakım ürünü saito spa saıto loreal code jeunesse saıto ürünleri
Merhaba kızlar hadi bakalım en son ne ürün aldınız resimli paylaşalım ve ürünle ilgili açıklamalarınızı beğenip beğenmediğimizi yazalım.. Yorumlarınızıda eksik etmeyin kızlar :d050:

Benim en son aldığım ürün..

Neutrogena Göz Makyaj Temizleme
644_kucuk-9737.jpg

Çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim saniyede çıkarıyor tümünü hemde cilde nemlik veriyor ıslaklık bırakmıyor sonrasında ılık suyla yıkayabilirsinizde. Benim gözlerim hassas olduğu halde hiçbir sorun yaşamadım. Öncesinde maybelline nin 2si bi arada kullanıyordum ısrarla ondan istemiştim ama yoktu bayanın tavsiyesi üzerine aldım dediği gibi çıktı.. hiçte pişman olmadım diğerlerine oranla çok daha iyi :cah:

En son aldığım bakım ürünleri kızlar...

Saçım için Akad Gardi Saç Köpüğü kullanıyorum ve çok memnunum hem fiyatı çok uygun hemde saçlarım çok kolay şekle giriyor...Kesinlikle tavsiye ederim.

akad-gardi-sac-kopugu-8927.jpg

Rimel olarak ise maybelline kullanıyorum tavsiye edermiyim :D:D Kesinlikle tavsiye ederim

maybelline_colossal_mascara-6508.jpg

Göz makyajımı temizlemek içinse avon göz makyaj temizleyicisini kullanıyorum...

avon-goz-makyaj-temizleyicisi-1369.jpg

avon göz kalemi aldım turkuaz olanını
avon_arabian_glow_clearly_shadowed_eye_pencil_7156_1.jpg
Plush Purple

ağda bandı :D:D

ECZ926_770.jpg

resim koymayı çok isterdim ama bir türlü yüklenmiyoo. en son GOLDENROSE dan tırnak eti yumuşatıcısı aldım memnunum bide vichy normaderm nemlendirici tavsiye ederim

flormar x5 turbo rimel
rimel2-1915.jpg

bunun turuncu olanından aldım pembesi zaten vardı eskimişti :D
55479_buyuk-6091.jpg

rimelim den çok memnunummm zaten uzun kirpiklerim ama çok yoğun değil.. birleştirmiyor tel tel pişmaniye gibi oluo :D:D:D ne güzel bencetme yaptım ama ve fiyatı 9 tl :)

Geri