Hangi Meslek?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Hangi Meslek?
karadeniz meslekleri ege bölgesinde hangi meslekler var karadeniz bölgesindeki meslekler karadenizdeki ege bölgesinde insanlar hangi mesleklerle uğraşıyor
Mekanın en güzel melekleri,

Kimler hangi meslekte? Kim hangi mesleği istiyor?

Memnun musunuz mesleğinizden? Pişman mısınız yaptığınız tercih yüzünden? Hadi herkes paylaşsın içindekileri, gençlere de bakış açıları olur hem.

Henüz seçmemiş olanlar da ne istiyorlar onu söylesinler :)

Ce: Hangi Meslek?

Ben inşaat mühendisiyim. tercihlerim arasında ön sıralarda değildi.karambole okudum. ama şu an çok seviyorum mesleğimi çok zevkli bir meslek...

Ben İngilizce öğretmeniyim. Daha doğrusu eşimle tayin olabilmek için böyle olması gerekti, aslında üniversitedeydim. Üzülüyorum bazen ama ileride devam edeceğim inşallah artık...

ben evliyim çocuğumda var ama hedefim anaokulu öğretmenliği onun için çabalıyorum bebeğim daha küçük zorlanıyorum ama yinede hedefimi gerçekleştiricem inşallah olmasada bari uğraşmış olurum.

Cevap: Hangi Meslek?

Mery tatli bi muhasebeci, memur yane :D
hmmm ne yapmak isterdim benden iyi avukat olurdu heralde :D

Son düzenleme:

bende polisim meslegimden memnunum bayanlar için çok yorucu ve stresli bi meslek üniverste hayatım olmadı bunun pişmanlıgını çok yaşıyorum:sinir: çok isterdim ünversite hayatı çok güzel hemen işe başladım açık ögretim okumak ünv okumak gibi olmuyo malesef:cry:

ben Muhasebeciyim ama Psikolok olmak istedim olamayınca gel muhasebeci ol dediler insanların sorunlarıyla değil paralarıyla uğraş:hhh:

memnunum işimi seviorum özellikle zam aylarında daha bi çok :hhh:

Geri